Valgymas sveikai mokykloje – 19 dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti

[Total: 0    Average: 0/5]

Sveika mityba mokykloje tapo sunkesnė nei kada nors anksčiau, nes daugiau galimybių yra turintys didelį cukraus kiekį. Tačiau kai planuojate, galite įsitikinti, kad jūsų vaikai taip pat sveikai valgo mokykloje.Mokyklos pietūs jau seniai žinomi dėl savo nekaltumo, o blogiausiu atveju jie yra pokštas. Neseniai vykusios diskusijos dėl tinkamos mitybos stokos, kurią mokyklos pietūs negali suteikti, skatino daugelį tėvų nusiųsti savo vaikus į mokyklą, o jų naminiai racionai jau buvo supakuoti.Bet tai dar vienas iššūkis: kaip sveikai, skaniai ir maloniam pietums supakuoti, ko tikrai patinka vaikai?

Mokyklos pietūs ne visuomet buvo prieinami. Visuomeninio švietimo pradžioje vaikai dažnai buvo siunčiami namo namuose, kur jų motinos paruošė skanų, gerai subalansuotą šventę namuose (gerai, gerai, galbūt aš ir perdaug).Bet tam tikru momentu, didėjant gyventojų skaičiui ir didėjant atstumui tarp namų ir mokyklų, tapo nepraktiška siųsti vaikus namuose kasdien vieną valandą. Taigi, mokyklos vakarienė. Nepaisant to, jūs vis dar galite įsitikinti, kad jūsų kūdikis maistą ir subalansuotą maistą pietų metu.Štai keletas būdų, kaip paruošti šį patiekalą geriausiu įmanomu būdu, neatsižvelgiant į tai, ar jis patogiai supakuotas namuose ar užsakytas iš maitinimo įmonės:

Sveika mityba

Sveika dieta, turinti daug vaisių, daržovių, grūdų produktų ir mažai riebių pieno produktų, gali padėti sumažinti širdies ligų riziką išlaikant kraujospūdžio balansą ir cholesterolio kiekį.

Tai taip pat padeda vystyti ir sustiprinti kaulus ir dantis. Tai padeda išlaikyti tinkamą svorį, aktyvumą ir koncentraciją mokykloje, gerinant nuotaiką ir bendrą psichinę sveikatą. Daugelis sveikos mitybos pranašumų atidedamos, todėl mums taip sunku laikytis sveikų mitybos įpročių. Tačiau yra keletas efektų, kuriuos pamatysite gana greitai.

Ligos prevencija

Sveikos dietos metu bus sumažinta daugelio lėtinių ir mirtinų ligų, tokių kaip diabetas, širdies ligos, osteoporozė ir nutukimas, rizika.Sveika mityba mokykloje, kai tėvai negali įgyvendinti vaiko protingo mitybos pasirinkimo, yra svarbi vaiko bendros dietos dalis.

Smegenų funkcijos tobulinimas

Vaikams svarbiau nei jų smegenų sveikata yra tai, kad vaiko smegenys toliau vystosi ir gauna naują informaciją. Galingieji smegenys neveikia optimaliai.Dėl gerų rezultatų ir gerų rezultatų mokyklos testuose jų smegenims reikia tinkamo kuro. Subalansuoti valgiai, kurie nesudaro didelių šuolių ar cukraus kiekio kraujyje sumažėjimo, yra būtini koncentracijai ir pažinimo funkcijai.

Šiame straipsnyje (paskelbtame anglų kalba) galite perskaityti apie žalingą perteklinio cukraus vartojimo poveikį. Kad vaikai galėtų daryti viską, ką gali padaryti mokykloje, svarbu, kad jie maitintų maistą, skatinančią gerą bendrą sveikatą. Sveikas mokyklos maistas yra svarbi šio galvosūkio dalis.

Didelis pasitikėjimas savimi

Sveika mityba automatiškai leis jums jaustis geriau ir labiau pasitikėti. Jūs gausite mažiau svorio ir sumažinsite svorį. Geros mitybos įpročių stiprinimas per charakterio vystymosi metus atneš naudos ir ateityje.Vaikai vystysis su daugiau džiaugsmo ir geresnio savigarbos, jei jie išliks sveiki ir nuo ankstyvojo amžiaus pradės įgyvendinti sveiką maistą, jūsų kūnas atrodys sveikiau, padidės jūsų savigarba ir savigarba, o tai labai svarbu vaikų gyvenimui ir paaugliai.

Daugiau energijos

Jūsų pačių įvaizdis bus dar labiau sustiprintas, kaip gerai jaučiatės. Galėsite vadovauti aktyvesniam, energingam gyvenimo būdui, nes jūs tiesiog turėsite jėgų tai padaryti.Nors daugeliui vaikų mokykloje nereikalinga papildoma energija, sveikas maistas suteiks jiems energijos visą pietų dalį ir leis jiems sutelkti dėmesį po pietų.

Paslėptas pranašumas

Kai kurios sveikos mitybos naudos gali jus nustebinti. Jūs pamatysite sveikesnes dantis, mažiau raukšles, mažiau streso, geresnės nuotaikos, mažiau maisto, o mažesnio skersmens patiekalų atveju.Žemiau yra keletas straipsnių anglų kalba šiuo klausimu:

 • 10 sveikos mitybos naudos
 • subalansuotos mitybos nauda
 • 6 priežastys sveikai maitintis
 • geros mitybos nauda sveikatai
 • sveikos mitybos privalumai
 • sveikos mitybos nauda
 • 9 paslėptos sveikos mitybos naudos

Nors suaugę žmonės geriau supranta sveika maisto vartojimo naudą, jaunesni vaikai dažnai nieko nežino apie sveiką mitybą. Tai tikrai iššūkis įtikinti aštuonerių metų amžiaus parinkti daržoves vietoj cukraus ar perdirbtų užkandžių, viliojantis jį su mažiau raukšlių ar sveikesnių dantų.Tačiau suaugę žmonės gali tapti sveika mityba savo vaikais, sukurdami sveikos mitybos įpročius namuose, kuriuos vaikai gali išlaikyti mokykloje.

Sveikos mitybos vaikams

Vienas iš geriausių dalykų, kuriuos galite padaryti savo vaikų ateičiai, padės jiems sukurti sveikos mitybos įpročius.Bet tai lengviau pasakyti, nei tai padaryti.

“Visi tėvai nori, kad jų vaikai turėtų sveiką mitybą, tačiau, deja, kai kurie iš jų neskatina jų vaikų, kai bando įgyvendinti sveiką mitybą. Kai pasakysi savo vaikui, kad vienintelis būdas valgyti desertą pirmiausia yra valgyti žalias pupeles, tuomet pasakysi kad žaliosios pupelės reikalauja šiek tiek nemalonių aukų, kad gautų kažką skanu. Kita vertus, kai tu pasakysi savo vaikui apie valgymo naudą, kaip pienas gali stipriai sustiprinti jų kaulus arba kad morkos gali padėti jiems matyti tamsoje, tai yra labiau tikėtina, kad jie pakels informuotą vartotoją, kuris daro sveiką pasirinkimą valgyti. Atkreipkite dėmesį į jūsų vaiko pastangas valgyti sveikai, o ne į jo ar jos galimą nepasitenkinimą. Net jei jis tiesiog surenka kamieno gabalėlis brokolių, jis vertina parodykite jam, kaip jums labai jaudina, kruopščiai prižiūrėdami savo kūną ir akivaizdžiai rūpindamasi sustiprinti savo smegenis ir raumenis. Tai padidins galimybes greitai valgyti negu tiesiog užkandis!– teigia SeedlingsGroup Bronwyn, Becker Charlton, Ph.D.

Vaikų sveikos mitybos iššūkiai

Vienas dalykas yra drausminti savo mitybos įpročius – bet kaip apie tavo vaikus?Tėvystė yra iššūkis savaime, o vaikų sveikata nėra lengva.Tai tik keletas iššūkių, su kuriais galite susidurti, kai kalbama apie sveiką maitinimą vaikams:

 • Vaikai yra smulkūs ir dažnai mieganti;
 • Galite kontroliuoti, ką jūsų vaikai valgys namuose, bet jūs nežinote, ką jie valgo namuose, vakarėliuose, stovyklose ar užsiėmimuose už klasės ribų;
 • daugumai vaikų labai įtakoja jų bendraamžiai, daugiau dėmesio skiriant tai, kas yra vėsesnė nei sveika;
 • vaikai, ypač paaugliai, nori, ką jiems neleidžiama;

Jūs negalite kontroliuoti visko, ką daro jūsų vaikai, tačiau yra būdų, kaip neutralizuoti veiksnius, kuriuos chAsami gali suklaidinti.

Gydyti vaikus kaip mažus suaugusius

Kurdami sveiko gyvenimo pamatus, venkite griežtų, nelanksčių taisyklių. Tai bus tik nelinksma jūsų vaikams ir jie suras būdą, kaip valgyti tai, ko nori; jie tiesiog tai padarys už tavo nugaros.Kai žinote, kad jūsų vaikai valgys maitinimą ar užkandą toli nuo namų, neleiskite jiems valgyti tam tikrų maisto produktų. Vietoj to paskatinkite juos kuo geriau išnaudoti savo maisto pasirinkimą.Tai leis jaustis suaugusiems ir atsakingiems, kad pasirinktų tinkamą sprendimą. Žinoma, chAsami bus pagunda, bet tai taip pat bus taikoma suaugusiesiems.

Leisk jiems įsitraukti į mitybos procesą

Vaikai jaučiasi vertinami ir svarbūs, kai jie gali prisidėti prie kažko. Paprašykite, kad jie su savimi paruoštų sveikas maistas, paruoštų pietus ir pasirinktų sveikus užkandžius maisto parduotuvėje. .Jei jie yra dalis sveikos mitybos įgyvendinimo namuose proceso, jie taip pat bus labiau patenkinti maistu.Vienas iš kietų būdų įtraukti vaikus į virtuvę yra skanių gėrybių gaminimas. Čia yra skanių ir sveikų pusryčių idėja – “Amy’s Healthy Baking” siūlomą morkų pyragą (“Quick Bread”, anglų kalba).

Būti pavyzdžiu

Norėdami gauti savo vaikų paramą, turite įrodyti savo įsipareigojimą sveikai maitintis. Jei pasakysite jiems, kad jie negali gerti gazuotų gėrimų, nes tai kenkia jų sveikatai, o kitą dieną jie geria kokainą, jie bus įžeisti ir jie tikriausiai prašys jūsų leidimo gerti gurkšnį iš jos.Jei parodysite gerus mitybos įpročius, jūsų vaikai entuziastingai seka jus.Štai keletas straipsnių šiuo klausimu (anglų kalba):

 • sveikos mitybos: gerų vaikų įpročių strategijos;
 • sveikos mitybos įpročiai jūsų vaikui;
 • kaip išlaikyti sveiką mitybą mokykloje (paaugliams);
 • kaip pagerinti mokyklos pietus;
 • 10 būdų, kaip vaikai nori valgyti sveiką maistą;
 • skatinti vaikus valgyti sveiką maistą

Sveiki mokyklos pietūs vaikams

Jei planuojate išsiųsti savo vaiką į mokyklą sveikoje, supakuotoje vakarienėje mokyklos krepšyje, dažnai keiskite patiekalus, kad jie būtų švieži ir įdomūs, kad vaikas nesulauktų skonio.Jei esate užimtas tėvas, maksimaliai padidink savo laiką, kartu kepdami keletą dalykų ir padaliję juos į vienos kameros Tupperware konteinerius. Ryte visi, jūs (ar jūsų vaikas), turite padaryti su savimi.Žiūrėkite šiuos šaltinius sveikoms mokyklos vaikų pietų idėjoms (anglų k.):

 • Grįžtant į mokyklą – vaikų pietų idėjos;
 • 100 dienų realaus maisto;
 • Sveikos mokyklos pietų receptai: kūrybinės vakarienės tėvams, kurie turi šiek tiek daugiau laiko;
 • sveiki pusryčiai ir užkandžiai mokykloje

Sveika mokyklos maistas

Jei jaučiate įkvėpimą ir norite išsiųsti savo vaiką į mokyklą sveikų pietų ingredientais, pradėkite nuo pagrindinio maisto kaip pagrindo; tai yra kažkas, kurį galite uždėti, ir jūsų vaiko pusryčių dėžėje jis bus laikomas kelias valandas. Tai gali būti viskas, nuo makaronų iki ryžių dūmtraukio, iki aukštos kokybės dešros, kurių visus galima valgyti šaltai arba kambario temperatūroje.

Padažykite prieskonius, džiovintus vaisius arba salotos, kad patiekite skonį. Jei nenorite apriboti sau šalto maisto, nusipirk kūdikiui nedidelį termosą. “Thermos” gali palaikyti maistą daug valandų. Naudojant termosas atsiveria daugiau galimybių – rudieji ryžiai, pupelės ir net sriuba lieka šilta. Paprasčiausiai indą padėkite į mikrobangų krosnelę ryte, paliekant šiek tiek ilgiau, nei tuo atveju, jei jums reikės iš karto valgyti.Tada paimkite maistą prie termoso ir įsitikinkite, kad jis yra sandariai uždarytas. Vienas iš mano mėgstamiausių patiekalų yra lęšių sriuba, kurioje yra tinkamas maistingų baltymų ir daržovių kiekis; jie paskatins jūsų kūdikį ir šiltų jį šaltesniuose mėnesiuose. Štai keletas papildomų informacijos apie sveikos mitybos idėjas mokykloje (anglų kalba) :.

 • Praktinės idėjos pietums mokyklose (“coldhot”): praktinės idėjos sausai mokyklinei maistui;
 • sveikos mitybos – mokyklos pietūs: kokie ingredientai skirti sveikiems mokyklos pietams;
 • 41 greitas ir lengvas mokyklos maistas: nuo saldžiųjų bulvių tacos iki keptų ryžių, šis sąrašas apima viską;
 • 50 sveikų, paprastų idėjų pietų mokykloje: kūrybinės idėjos pietums mokykloje, kurią paruošė jūsų motina;
 • įrankiai sveikiems mokyklos pietų pakavimui: jūsų indai, skirti greitai ir efektyviai paruošti maistą pietums

Sveiki mokyklos pietūs vaikams

Sveikos mokyklos maitinimas vaikams yra būtinas jų gerovei ir sėkmei. Kai jūs atsisakote pietų arba valgote riebius ar saldžius pietus, jums nepatinka. Jūs tikriausiai jaučiatės kaip gulint ant stalo dviem valandomis po pietų ir miega iki dienos pabaigos.Tas pats pasakytina apie vaikus, kurie sveikai nevalgo. Pietūs yra dienos viduryje, ir po pietų jie turi būti budri ir energingi.Įsitikinkite, kad jie turi tinkamą vakarienę yra labai svarbus čia. Čia yra keletas straipsnių apie sveikų vaikų pietų esmę (medžiagos anglų kalba): …

 • Maitinti jaunus protus – mokyklos pietų svarba: skaitykite Harding Senior High School pavyzdžiu;
 • kodėl sveikas mokyklos maistas yra svarbus: JAV žemės ūkio sekretoriaus straipsnis;
 • 5 priežastys, kodėl turėtumėte rūpintis savo mokyklos maistu;
 • Kodėl pietums toks svarbus?
 • Kaip mokyklos pietų kokybė daro įtaką studentų veiklai?
 • mokinio valgymo pietų svarba

Sveika mokyklos maistas

Užkandžiai yra daug lengviau sudaryti nei visiško maitinimo, ypač šiandien. Jūsų vietinėje parduotuvėje greičiausiai bus departamentas su iš anksto supjaustytais vaisiais ir daržovėmis, kurie yra idealūs.Vynuogės, morkos, griežinėliai, smulkinti arbūzai ir susmulkinti ananasai yra geri sveikų užkandžių mokykloje pavyzdžiai. Už šiek tiek daugiau prisotinimo, pakuotės taip pat vieną dalį graikinių riešutų sviesto su kapotų obuolių.

Nors tai gali atrodyti kaip prieštaravimas jūsų intuicijai, stenkitės jus nuo departamento laikyti … užkandžiais. Traškučiai, keraminiai krekeriai ir sausainiai nebus naudingi jūsų vaikams. Dauguma šių produktų yra daug cukraus, kukurūzų ir rafinuotų miltų ir aliejų. Jei tikrai reikia nusipirkti supakuotų užkandžių, pasirinkite tuos, kurie turi mažiau cukraus, riebalų ir kitų sudėtingų ingredientų.Jei pavyks izoliuoti vaikus nuo perdirbto maisto, kai jie bus jaunesni, jie, žinoma, sužinos ir įvertins šviežių, mažai saldintų, neperdirbtų maisto produktų, tokių kaip vaisiai ir daržovės, skonį. Svarbiausia yra sudaryti sąlygas vaikams ankstyvame gyvenimo etape susipažinti su jais, atlikdami protingus mitybos pasirinkimus, kol jie galės pasirinkti savo mitybą. Taip pat svarbu žinoti, kokie užkandžiai jūsų vaikui yra mokykloje prekybos automatų ir mokyklų parduotuvėse. Štai keletas sveikų užkandžių (straipsniai anglų kalba) :.

 • sveiki užkandžiai: sveikų užkandžių iš visų maisto produktų pavyzdžiai;
 • gudų užkandžių į mokyklą vadovas;
 • 85 užkandžių idėjų vaikams (ir suaugusiesiems): šiame straipsnyje pateikiami vaisių ir daržovių, puikių užkandoms, pavyzdžiai;

Sveikos mokyklos pietų idėjos

Tai nelengva. Kaip tėvelis, jūs turite kontroliuoti tai, ką įdėjote į pietų dėžutę, bet jūs negalėsite pakartoti pietų kiekvieną rytą. Būkime sąžiningi, daug lengviau suteikti savo vaikui keletą zlotų, kad patiems pervesti maisto. Tai gali būti viliojanti.Nors kaip privatus asmuo gali neturėti nieko pasakyti apie tai, kokie mokyklos pietūs atrodys, galite būti skatinamos mokyklos įgyvendinti sveiką mokyklos pietų programą vaikams.Štai keletas kitų būdų, kaip tėvai gali sužinoti apie tai ir įsitraukti į sveiką maitinimą savo vaikams:

 • sužinokite, kokie maisto produktai yra jūsų vaiko mokykloje
 • valgyti pietus mokykloje su savo vaiku
 • Prisijunkite prie komiteto, kuris jūsų mokykloje priima sprendimus dėl vaikų sveikatos ir gerovės
 • Paklauskite mokyklos apie mokyklos pietų pokyčius.
 • Siūlome padėti organizuoti skonio bandymus

Viena organizacija, kuri bando padaryti skirtumą, yra “Food Corps” – nacionalinė JAV iniciatyva, kuri padeda vaikams ir mokykloms gaminti sveiką maistą. Jie keliauja į mokyklą, moko savo vaikus, kaip valgyti ir auginti mokyklos sodus. Mokiniai, su kuriais jie dirbo, suvalgo daugiau vaisių ir daržovių ir mažiau tikimės būti antsvoriu nei kiti vaikai. Žemiau rasite papildomos informacijos apie sveiką maistą mokykloje (straipsniai anglų kalba) :.

 • sveiki mokyklos valgiai: kaip galite padėti?
 • 10 svarbiausių patarimų apie tvarųjį maistą mokykloje;
 • Bronzinis krepšysir mokyklos pietūs: kas yra sveikesni?
 • 10 būdų, kaip skatinti sveiką mitybą;
 • vaikų mityba: mitybos standartų svarba maistui mokyklose

Ar mokyklos valgyklos pietūs yra sveiki?

Mokyklos pietūs praėjo ilgą kelią pokyčiams. Šiandien mokyklos valgyklos siūlo daugiau galimybių nei pastaraisiais dešimtmečiais.Tai yra keletas pastarųjų federalinių reikalavimų JAV mokyklų pietums:

 • turi pateikti bent trečdalį dienos baltymų ir vitaminų reikalavimų;
 • riebalų kiekis neturi viršyti 30% vaiko dienos riebalų;
 • porcijos dydžiai turi būti pritaikyti prie amžiaus grupės, kad vaikai žinotų, kiek valgyti valgio metu;
 • turi būti mažai natrio ir rafinuotų angliavandenių;
 • turi būti mažai riebių pieno produktų.

Kita vertus, kai kurios mokyklos nustato, kad šie sveikesni maisto produktai nėra valgyti, nes vaikai jų nemano. Ar mokyklos valgykloje pietūs sveiki ir kaip tai pažvelgti? Nors mokykliniai pietūs tampa sveikesni ir sveikesni, jie nebūtinai … valgyti.Kitas žingsnis mokyklos maitinimui yra užtikrinti, kad sveikas mokyklos patiekalas puikiai tinka. Štai keletas straipsnių šiuo klausimu (medžiagos anglų kalba): …

 • sveiki maistas, sveiki vaikai;
 • Kodėl studentai nekenčia mokyklinių pietų?
 • pietūs mokykloje yra dar sveikesni;
 • kodėl mokyklos reikalai;
 • mokyklos maitinimas – klausimai ir atsakymai: dažniausiai užduodami klausimai apie mokyklos maitinimą: dažnai užduodami klausimai ir atsakymai, surinkti sveikatos priežiūros centrų.

Vietoje veikiant, galite bendrauti su savo mokyklos taryba ir išreikšti savo susirūpinimą dėl studentų mitybos. Nors dauguma mokyklų turi atitikti nacionalinius arba nacionalinius standartus, daugelis mokyklų pasirenka pigesnius, bet mažiau maistingus maistinius produktus. Nesvarbu, ar jūsų vaikai lanko privačią ar valstybinę mokyklą, jūsų pinigai padeda finansuoti mokyklą, ir jūs turite teisę pareikšti susirūpinimą dėl maisto kokybės ir sveiko maisto vartojimo galimybių savo vaikui.

Sveika mityba mokyklose

Jungtinėse Amerikos Valstijose jau buvo imtasi daug žingsnių siekiant skatinti sveiką mitybą mokyklose. Iniciatyva.Perkelkimeįsteigta Obamos kadencijos metu, padidino federalinius mitybos standartus mokyklos valgyklose. Tačiau dar daug reikia nuveikti. Vaikai turėtų būti mokomi mitybos ir sveika mityba, o maistas, kurį jie duoda, turėtų atitikti tai, ko jie mokosi. Kitos strategijos, skirtos efektyviam sveikiems mitybos įpročiams įgyvendinti mokyklose, yra šios: …

 • mokyklos sodai;
 • tėvų įtraukimas;
 • receptai virimui namuose;
 • darbuotojų dalyvavimas;
 • mokinių dalyvavimas;

Pietų pertraukos neturi būti košmaras vaikams, o mokyklos pietūs neturi būti nepakenkiami.Esant progreso amžiuje, mes visi turėtume šiek tiek daugiau suvokti, kokie mūsų visuomenės vaikai valgo mokykloje. Štai keletas papildomos informacijos šiuo klausimu (straipsniai anglų kalba): …

 • mokyklos diena jau yra sveikesnė – įrankių rinkinys
 • mokyklos maistas: mokyklų galimybės;
 • Galimybės mokykloms: galimybės įgyvendinti;
 • Maisto pasirinkimai ir ištekliai: patarimai tėvams ir galimybės įgyvendinti sveikos mitybos pagrindus.

Papildomi informacijos šaltiniai

 • sveikos mokyklos: kampanijos gairėsPerkelkimepristatytas Jungtinėse Amerikos Valstijose per B. Obamos kadenciją;
 • sveika mityba: Europos sveikatos mokyklų gairės;
 • A + maitinasi: sveikas gidas grįžti iš savo mokyklos atostogų;
 • sveikų mitybos įpročių nauda;
 • 5 priežastys, kodėl visos mokyklos maitinimas turėtų būti sveikas.
About Taņa Krance Taņa 371 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*