Uniderm – nuomonės, kur pirkti kainą,, vaistinė, tai verta?

[Total: 0    Average: 0/5]

Turbūt kiekvienas bent kartą gyvenime susidurti su odos ligomis. Dažniausiai greitai išspręsti problemas, susijusias su ligų, odos, gydytojai rekomenduoja narkotikų gliukokortikoidiniu serijos naudojimą.

Tokie vaistai yra narkotikų Uniderm gaminamo tepalo pavidale arba grietinėlės, skirtos vietiniam vartojimui taikymo su kitu apie veikliosios medžiagos ir tirpalas arba pažeistos odos forma.

Šiame straipsnyje mes pažvelgti, kodėl gydytojai paskirs Uniderm, įskaitant naudoti, analogų nurodymus, o šio narkotiko kaina vaistinėse. Nekilnojamasis atsiliepimus apie žmones, kurie jau naudojami Uniderm galite skaityti komentarus.

sudėtis ir forma klausimu

kremas išoriniam naudojimui 0,1% baltos arba beveik baltos spalvos.

Klinikos-farmakologinių grupė: kortikosteroidais vietiniam naudojimui

.

Kas yra naudojami iš Uniderm?

Naudojimas pagal vaisto Uniderm gydymui yra rekomenduojama iš šių ligų atveju:

 • dermatozės įvairių etiologies, lydi uždegimas ir niežulys, odos, kurie yra jautrūs gydymo gliukokortikoidiniu serijos.

Kremas yra skirtas išoriniam naudojimui – ji taikoma paveiktą odą vieną kartą per dieną srityse. Gydymo trukmė nustato gydytojas Wondermom: tai priklauso nuo organizmo ir vaisto, buvimo ar nebuvimo nepageidaujamų šalutinių poveikių ir sunkumo terapiniu poveikiu vaisto reakcijos

.

farmakologinis veikimas

Gliukokortikosteroidai išoriniam naudojimui. Turi priešuždegiminių, Priešniežulinis ir antiexudative poveikį.
Mometazono (ir kitų GKS) sukelia baltymų, kurie slopina fosfolipazę A2 ir yra žinomas pagal pavadinimą lipocortin, kurie kontroliuoja šių uždegimo mediatorių, tokių kaip prostaglandinų ir leukotrienų sintezę slopina spaudai atpalaidavimo jų bendros pirmtakas, arachidono rūgšties.

Naudojimo nurodymai

Tiems, kurie naudoja Uniderm, naudojimo instrukcija sako, kad ji yra naudojamas išoriškai.

 • plonu sluoksniu kremo Uniderm kreipėsi į paveiktą odą 1 kartą / dieną.

Gydymo trukmė yra nustatoma pagal jo efektyvumą ir toleravimą pacientas, kad buvimo ir sunkumo šalutinį poveikį.

Kontraindikacijos Uniderm

narkotikų naudojimas tokiais atvejais:

 • tuberkuliozė;
 • sifilis;
 • spuogai spuogai;
 • perioralinis dermatitas;
 • bakterijų, virusinės (sukelia herpes simplex 1 tipo ir 2 Varicella Zoster) arba grybelinės infekcijos odos;
 • po vakcinavimo reakcijos;
 • vaikai iki metų 6 mėnesius;
 • Nėštumas (gydymas plataus odos srityse, ilgalaikio gydymo);
 • laktacijos (naudojimas didelėmis dozėmis arba dėl ilgą laiką);
 • padidėjęs jautrumas vaisto.

atsargiai vaisto reikia naudoti ant veido ir odos, okliuziniu padažu raukšlės ir, kai taikoma didelių sričių odos ir / arba ilgalaikio gydymo (ypač vyresniems nei 6 mėnesių vaikams).

Šalutinis poveikis Uniderm

Galimos nepageidaujamos reakcijos į vaistus:

 • dermatologinės reakcijos: reta – dirginimas ir odos sausumas, deginimas, niežulys, folikulitas, hipertrichozė, spuogai, hipopigmentacija, perioralinis dermatitas, maceruojami odos, vidurinio infekcijos Stojimas, prisijungimas, požymiai odos atrofija, strijomis, prakaitinė ; & Lt; 1% formavimas papulėms, pustulių.
 • alerginės reakcijos:. Alerginis kontaktinis dermatitas
 • Kita: kai kremą Uniderm už ilgą laiką ir / ar didelių odos srityse gydymui arba su užakimo tvarsliava naudoti, ypač vaikams ir paaugliams gali pasireikšti šalutinis poveikis, būdingas sisteminių kortikosteroidų, įskaitant antinksčių nepakankamumo ir Kušingo sindromas.

Perdozavus gali pasireikšti simptomų Cushing. Gydymas: atšaukti narkotikų, jei reikia – korekcija elektrolitų disbalansą. Vidaus naudojimas: išskyrų (gleivių arba kraujo krešulių) iš nosies ertmę; paraiška yra sustabdytas, specifinis gydymas nereikia.

Nėštumo ir žindymo laikotarpis

sauga naudojant kremą iš Uniderm vaikingoms patelėms ir laktacijos netirtas metu.

Kortikosteroidai placentos barjerą. Jei nėštumas turėtų vengti ilgalaikio gydymo ir naudotis didelėmis dozėmis vaistų, susijusių su neigiamu poveikiu dėl vaisiaus vystymosi grėsmę. Kortikosteroidai išsiskiria į motinos pieną. Tuo atveju, kai jis prisiėmė didelėmis dozėmis narkotikų vartojimas ir / arba ilgą laiką, turėtumėte nutraukti žindymą.

Kainos

Vidutinė kaina Uniderm grietinėlės vaistinėse ….

pasiūlos sąlygos, vaistinių

A narkotikų, iš kurių išpilama recepto.

About Taņa Krance Taņa 371 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*