Squeeze Station – kaip tai veikia, nuomonės, kaina

[Total: 0    Average: 0/5]

Kūdikių tyrės, namų jagruti, želė, javų ir Plaktuvai pakuotės doy-pack lengva padaryti namuose!

Tai paprasta: vienas spaudos Pakuotojas bet tyrės ir kokteilius supakuotos į minkštą pakavimo doy-Pack ir butelių Infantino.

Krepšiai doy-pack ir visi priedai serijos šerti Infantino sertifikuota kaip indai vaikams iki 3 metų.

“Instagram” rezeptservice saugumas Kaip tai veikia?

2 mėnesių parduotuvė šaldiklyje

2 dienas laikyti šaldytuve

118 ml. tūris maišelių, sterilizuoti gamybos proceso

Niekada nerimauti dėl kūdikio pyureshek pirkimo dalis.

Mergaitėms ant dietos ir šalininkų sveiką maistą, Plaktuvai, supakuotas minkšta pakavimo bus tikras Stick lazdelė
Kelyje, ar namuose -. Visada po ranka bus naudinga maisto Jūsų kūdikiui dėl vyresnis vaikas ir Jūs.

Originalus ir patogus! Viesbutis The pakavimo kūdikių maistą iš Infantinо sistema naudoja aukštos kokybės medžiagas, prieinamas technologijas ir praktinį požiūrį į priėmimo kūdikių maistą. Be to, ši sistema yra neįtikėtinai paprasta naudoti! Pakanka išspausti tyrės su vienu mygtuku spaudos stoties minkštųjų maišus arba daugkartinio naudojimo butelius Infantino. Paruošta! Dabar užpildyti krepšys yra patogus naudoti namuose ar pasiimti pasivaikščioti ar ilgą diską.

Tai patogi pakuotė vaikams, kurie jau nori būti nepriklausomas – vaikas gali atidaryti dangtį ir valgyti, kai jis nori. Tačiau jis nebus terliotis!

Lengvas ir kompaktiškas stotis ergonomiškas išvaizdą jūsų virtuvės stalo, neužima daug vietos, gerai valomi po naudojimo daug, galima plauti indaplovėje.

Galite pasirinkti tik tuos produktus, kurie atitiktų jūsų vaikas ir stebėti juos trinti procesą. Be to, galite naudoti paruoštas maistas. Jogurtą, avižiniai dribsniai, bulvių koše, pudingas arba bet kokius kitus maisto kūdikiui

Supakuota slėgiu sterilių maišeliai, daržovių ir vaisių tyrės likti švieži ilgiau, o ne Susigundžiau į puvimo procesų oro ir maitinamosios terpės dėl nesant bakterijų. Rekomenduojama laikymo laikotarpiai šaldytuve iki 2 dienų, į šaldiklį iki 2 mėnesių
sistema pakavimas Kūdikių maisto Infantino apima unikalią seriją pagalbininkai motinų, iš kurių galite pasirinkti vieną ar rinkti visą seriją.
stotis pakavimo kūdikių maistas Squeeze Station su vienu paspaudimu, galite įdėti skanus naminis padažas vienkartiniuose minkštos pagalvės su užsukamu dangteliu išspausti maišeliai ar daugkartinio naudojimo butelį kūdikių maisto Keeper išspausti dėklas.

Butelis yra daugkartinio naudojimo Keeper išspausti dėklas. Jūs galite užpildyti savo butelį rankomis arba su stoties paketą kūdikių maisto Squeeze Station Minkštas butelis yra lengvai užpildyti ir lengvai valomas, jis gali būti laikomas šaldiklyje naudojimui.

Minkštos maišeliai su užsukamu dangteliu išspausti maišeliai. Šis maišelis gali būti pripildyti stoties paketą kūdikių maisto Squeeze Station rašyti ant maišo pagaminimo data arba košė sudėtį ir visiškai vertiname naudojimo ir patogumo saugojimo Kūdikių maisto maišus Infantino lengvai!

Šaukštas – galvos pora Šaukštai. Šaukštas areštas prisukamas snapelį Krepšiai ir butelių Infantino. Vaikams, kurie mėgsta valgyti iš šaukšto!

Taurė – garlaivis Garo ir Smush. Šiuo taurės galite virėjas daržovių mikrobangų krosnelėje ir naudojant paspauskite sumalkite juos tyrę. Naudokite virti tyrės karto arba laikyti šaldytuve ne jūsų prašymą.

Priminimas apie saugoti gabalus į maišus doy-pack:

Negalima šildyti mikrobangų krosnelėje ar verdančio vandens. Prieš suteikiant vaikui Patikrinkite maišo turinį šviežumą. Nenaudokite sugadintų maišelius. Nenaudokite maišai vėl, galite paspausti kitas daleles maisto ar bakterijos. Pasikonsultuokite su savo pediatru įsitikinti, kad vaikas yra pasirengę diegti naujų rūšių maisto. Laikyti dangtelį iš vaikams nepasiekiamoje vietoje. Tegul Kūdikių maistas maišelius tik prižiūrint suaugusiems.

& nbsp;

About Taņa Krance Taņa 371 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*