Smartwatch V8 – laikrodis, oficiali svetainė, pirkti dabar, atsiliepimai, kaina

Smartwatch V8 - laikrodis, oficiali svetainė, pirkti dabar, atsiliepimai, kaina
[Total: 0    Average: 0/5]

gadgets yra techninis priemonė supaprastinti asmens gyvenimą, kad būtų

galima išlaikyti tempą. Tokie prietaisai yra protingas laikrodžiai. Šiame straipsnyje jūs sužinosite apie kokios įtaisą, kaip naudotis, ir kaip pasirinkti.

“Smart Watch

išmanusis telefonas yra ne tik bendravimo priemonė, bet ir svarbi įrenginys, kuris leidžia jums žinoti, bankinės operacijos, valiutų kursų pokyčiai, skaičiuoti

kalorijas, ir tt jos tik trūkumas yra dydis. Dėl didelio dydžio tai ne visada patogu naudoti. “Smart Watch lengva išspręsti šią problemą, kaip prisiimti kai kurias pagalbines smartfon funkcijų ir jie lengva valdyti.

Kas yra SmartWatch?

“Smart Watch” Smart Watch mini – kompiuteris, nešioti ant rankų kaip paprastas laikrodis. Jie prisiima tam tikrus funkcijas telefoną. Be to, kad laikrodžiai yra Chronograph, ty nustatyti laiką, prietaisas taip pat rodo pranešimus iš smartfon, laiškus, pranešimus iš banko, ir tt Vartotojai, kurie nori bendrauti susirašinėjant, ypatingas dėmesys turėtų būti kreipiamas į SmartWatch funkcijos vaizdas pranešimai ir atsakinėti į juos be išlaidų daug laiko. Smart laikrodžiai taip pat siūlome jums galimybę siųsti balso pranešimus. Tai ne visi šių įrenginių funkcijas. Daugiau informacijos bus pateikta žemiau.

Naudojimo instrukcijos Smartwatch V8

“Smart laikrodis lengva valdyti. Svarbiausia – žinoti, pateiktomis instrukcijomis:

 1. Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, tai nusipirkti mikro SIM kortelę bet mobiliojo ryšio operatorius. Ji turėtų būti su internetu ne mažiau 1 GB.
 2. Iš pradžių, kortelė įdėta ne laikrodis, ir telefono. Ši manipuliacija padeda ją aktyvuoti. Turėtų veikti pagal naudojimo instrukcijoje, kurie bus įtraukti į žemėlapį. Privalomas manipuliacija – išjungti slaptažodžio. Jei pranešimas operatoriui nereikia, ir jie yra neįgalūs, ir visi pašto.
 3. papildymas kortelės sąskaitoje yra jos darbo garantija. Pinigai turi būti atliekami pagal tarifų planą.
 4. Galutinis etapas aktyvacijos valandų yra įdiegti SIM kortelę. Jei vartotojas padarė viską teisingai, laikantis nurodymų, ekranas parodys dvi rodykles.

Kaip nustatyti išmanųjį laikrodį?

Jei norite konfigūruoti įrenginį, darykite taip:

 1. išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį parsisiųsti specialią programą. Jo vardas SeTracker. Jūs galite jį atsisiųsti į “App Store” ar “Google Play”;
 2. Siuntėsi programa įdiegta ir pradėjo;
 3. užpildant laukus po atidarymo sąsajos. Būtinai įveskite sąskaitos administratoriaus išmanųjį telefoną ar planšetinį

  kompiuterį, kad yra susijusi su prietaiso; telefono numeris ir slaptažodis paraiškos su patvirtinimo.

Be to, vartotojas pasirenka visas savybes, kad ji poreikius.

Kur nusipirkti išmanųjį laikrodį išmanųjį laikrodį?

Norėdami įsigyti išmanųjį laikrodį dviem būdais:

 1. specializuotose pardavimo vietose dalykėlių. Šiuo atveju vartotojas gali susipažinti su produktu, t.y. jį liesti, išbandyti, išjungimui ir dar daugiau. Tokio pirkimo neigiama yra tai, brangumo val. Pardavėjas nustato į kainą, o ne tik val, bet taip pat nuomos, techninės priežiūros išlaidas patalpų, darbuotojų atlyginimų ir pan.
 2. Per internetinėje parduotuvėje. Tokio pirkimo privalumas yra kaina. Jis yra daug mažesnis, nei prietaiso, kuris yra parduodamas įprastų parduotuvių kaina. Trūkumas -. Didesnė tikimybė susidurti su nesąžiningų pardavėjų ir pirkti susmulkintos arba

  sugedusį produktą

Žanras protingas laikrodžiai “Smart Žiūrėti

Jeigu mes kalbame apie tai, kaip pasirinkti protingas žiūrėti Smart Watch, pirmiausia reikia nuspręsti, ko jiems reikia. Šis prietaisas yra pateikta keletą kategorijų vartotojams, su skirtingais poreikiais:

 1. aktyviems žmonėms pirmaujančių sveiką gyvenimo būdą;
 2. verslininkams, bankininkams ir kitų verslo žmonių;
 3. žmonėms, kurie seka mados naujienos, mados prekės ženklų, etcD.

Kai jūs turite savo kategorijos pasirinkimą, taip pat turite žinoti, įrankio įsigyti aukštos kokybės ir funkcinis įtaisas savybes.

Funkcija

Yra keli pagrindiniai bruožai dauguma protingų laikrodžiai.

matavimas slėgio ir impulso H4>

Su išmaniųjų laikrodžių pagalba galime išmatuoti numerį širdies tvinksnių per minutę ir slėgio monitoriaus, kuris yra ypač svarbus hipertenzija ir hipotenzinį.

GPS Tracker h4>

Įrenginio nurodo savininkais telefonu buvimo vietą. Ši funkcija yra svarbi tėvams, žiūri savo vaikus.

Fotoaparatas h4>

Kamera ant SmartWatch leidžia greitai przystawkę nuotraukas ir filmuoti.

A išmaniojo telefono funkcijos h4>

Smart laikrodžiai gali imtis kai kurių smartfon

funkcijas:

 • gavo ir peržiūrėti įvairas žinutes ant telefono ar socialinis tinklas, ir atsako į juos;
 • skambučių ant telefono ar tabletę arba jos atmetimo;
 • Peržiūrimas siunčiami elektroniniu paštu laiškus;
 • siunčiant balso pranešimus;
 • muzikos kontrolės: žaisti ir atsisiųsti takelius;
 • žadintuvas, kuris gali kontroliuoti šviesą ir giliai etapą miego, jei naktį, jie yra mano rankoje;

navigatorius h4>

Su laikrodį galite suprasti, kaip judėti tam tikra kryptimi.

Funkcija žmonėms pirmaujančių sveiką gyvenimo būdą h4>

Tiems, kurie rūpinasi savo sveikata, smart laikrodžiai siūlome šias funkcijas:

 1. skaičius padaryta tą dieną žingsnius;
 2. suvartotų kalorijų skaičiavimas.

Dizainas

Pasirinkimas išvaizda laikrodis iki šiol, vartotojai turėjo mažai naudos. Iš prietaiso leido vartotojams dizainas pratęsimo jį išnagrinėti perkant Smart žiūrėti. Klasikinis stilius laikrodžiai su natūralios odos dirželiu, juodos stiklo ir metalo kūną ir džiugina pasekėjų svogūnų verslo aprangos. Sportas laikrodis stilius tinka žmonėms, pirmaujančių aktyvų gyvenimo būdą.

apsauga nuo dulkių ir drėgmės

drėgmės ir dulkių yra pagrindiniai priešai išmaniųjų laikrodžių. Jie gali pablogėti įrenginio veikimą ar jo išvaizdą, todėl renkantis reikia atkreipti dėmesį į tai, kaip “Smart Watch apsauga. Norėdami sužinoti daugiau apie tai galima

kodą, kad nurodytu technines charakteristikas. Jis yra išvardytos kaip TL. Šie laiškai yra po numeriais. Pirmasis skaitmuo yra apsauga nuo dulkių ir nuo drėgmės. Geriausias dulkėms rodiklis yra žymimas skaitmuo 6.It apsaugo nuo mažiausių dalelių dulkių. Jei antiplague indikatorius rodomas skaičius 5 ir 6, prietaisas gali nusiprausti po dušu. Jei apsaugos nuo užfiksuotas drėgmės arba 8 7 paveikslai, galima plaukti kartu su savo laikrodį.

Ekranas Smartwatch V8

Jei pasirinksite šį mini kompiuterį jums reikia atkreipti dėmesį į jo ekraną. Svarbūs rodikliai šio monitoriaus yra spalvų ir jutiklio.

Spalvotas ekranas yra prieinama keliomis versijomis:

 1. Monochronic – šis ekranas padeda taupyti akumuliatoriaus energiją. Valdymo laikrodis šiuo atveju atlieka išorės mygtukai.
 2. Spalva – dėl šios ekranas, vaizdas yra realus. Neigiama yra tai, kad prietaiso baterija su spalvotu ekranu sėdi greitai, o vaizdo aštrumas ir jos ryškumas yra prarasta giedram orui.

Ar ekrano jutiklių buvimas:

 1. jutiklinis ekranas prietaisas su tokiu ekranu yra patogu dirbti. Neigiama yra tai, kad jei jūs patiriate įtrūkimų ir įbrėžimų ekrane bus gerokai paveikė jo darbą.
 2. jutiklių ekrane trūkumas – šiuo atveju valdymo įtaisas valdomas išorės mygtukus. Dėl to vartotojas turi praleisti daug laiko, kad galėtumėte peržiūrėti pranešimus, laiškus ir tt Šių išmaniųjų laikrodžių Privalumas yra tai, kad jie turi ilgą veiklos laikotarpį.

Dirželis

išmaniųjų laikrodžių atlošai gali būti plastiko, odos arba gumos. Šis įrankis gali turėti metalinę apyrankę. Kai kurie gamintojai gamina savo produktus su pristatoma rinkinį diržais. Prioritetai, rekomenduojame gumos arba odos dirželiai. Jie nesukelia alergijos ir nedirgina odos.

Akumuliatorius

Jeigu mes kalbame apie tai, kaip pasirinkti išmanųjį laikrodį, Smart Watch, ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas baterija. Jeigu mes kalbame apie pagrindinius prietaisus su minimaliu funkcijų rinkiniu, operacinė laikotarpis baterijos yra 2 metai. Tada ji turės būti pakeista. Kai kurie gamintojai aprūpina savo prietaisus su ekrano taupymo elektroninę mobiliesiems telefonams. Dėl to, baterija reikia krauti apie 1 kartą per 5 dienas. Jei ekranas yra mažo dydžio, tuomet laikrodis gali būti valdomas aktyviai režimu maždaug 3 iki 25 valandų.

labai svarbu yra įkroviklis uosto. Kai kuriuose modeliuose ji yra specialiai sukurta išmaniųjų laikrodžių. Kiti modeliai pasižymi standartinį USB prievadą. Prioritetai rekomenduojama duoti paskutinį įkroviklį. Atsižvelgiant į gedimo neturės problemų su jo pakeitimo atveju.

Geriausi modeliai išmaniųjų laikrodžių

Modernus rinkos pristato modelių išmaniųjų laikrodžių skaičių. Toks puikus pasirinkimas pertvaromis vartotojų, todėl ekspertai sukūrė viršų geriausius modelius šių įrenginių.

Smart vaikai laikrodžiai

“Smart laikrodžiai vaikams leidžia tėvų stebėti savo vaikų buvimo vietą ir nedelsiant kreiptis į juos. Taigi mama ir tėtis gali suprasti, kas įrenginį pasirinkti jūsų vaikui, šis straipsnis parodo viršų geriausius modelius.

Smartwatch V8 h4>

Tokio prietaiso nuo išlaidų. Valandos Privalumas yra tai, kad RAM gali būti padidinta iki 32 GB. Vienas iš privalumų, taip pat galite pabrėžti 2G internetu, diktofonas, ir tt buvimą Tai pigus ir kokybė gali visiškai pakeisti telefoną. Suvart valandos yra lėtas internetas, iš ausinių ir greitai baterijos suvartojimą stoka.

Smartwatch V8 h4>

kaina svyruoja nuo. Privalumai valandos yra tai, kad atmintis gali būti išplėsta iki 32 GB, geros akustikos, mikrofonu ir galimybe naudoti prietaisą kaip telefoną. Iš minusų galima išryškinti tuos momentus, kad ekranas yra sunku pamatyti aiškiai oras, klaviatūra yra nepatogu naudoti ir prasta “Bluetooth”.

“Smart Watch Q100 h4>

Šis prietaisas pasižymi SOS mygtuką ir GPS tracker. Laikrodžio ekranas yra įrengta jutiklis. Kai kurie kambaria su prietaisais galima atlikti trumpus skambučius, ir kad tokių.

Laikrodis “Smart Q60 h4>

Kaina svyruoja nuo. Toks laikrodis paramos Sim korteles visiems operatoriams. Jie įrengti papildomą funkciją “slapto laidas”, kuri leidžia tėvams išgirsti viską, kas yra sakoma jų vaikams. Baterija turi būti papildytos 1 kartą per 4 dienas. Tokių valandų trūkumai.

“Smart Watch Q90 h4>

Kaina prietaiso yra intervale nuo. Žiūrėti įrengta su dideliu sensoriniu ekranu, kuris yra vienas iš pagrindinių jų privalumų. Suvart specialistai nerasta.

“Smart Watch Q50 h4>

Įrenginio kaina svyruoja nuo. Privalumai valandos yra tai, kad jie gali perduoti pranešimus į išmanųjį telefoną arba gauti juos dideliais atstumais. Neigiama – jie amžiaus ribas nuo 2 iki 6 metų

.

“Smart laikrodžiai suaugusiems

“Smart Watch suaugusiems taip pat turi daug įvairių modelių. Žemiau rasite geriausias iš jų.

“Smart Watch Q80 h4>

Kaina prietaiso yra intervale nuo. Orumas valandos yra aukštos kokybės, tinkami naudoti su pigių išmaniųjų telefonų bei SOS mygtuką akivaizdoje. Trūkumų nebuvo atrastas.

“Smart Watch W8 h4>

Įrenginio kaina -. Pagrindinis privalumas laikrodžiai yra tai, kad jis gali būti valdomas kaip išmaniajame telefone, ir be jo. Prietaisas turi didelį trūkumą – jis nėra atsparus vandeniui

.

“Smart Watch Q90 h4>

kaina svyruoja nuo. Prietaisas turi didelį ekraną su jutikliu. Trūkumai valandos nėra aptikta.

populiaru gamintojai išmaniųjų laikrodžių

Gamintojai išmaniųjų laikrodžių taip pat labai daug, bet pirmenybė turėtų būti teikiama tik patikimų ir patikimus ženklų.

“Samsung”

Įmonė gamina išmaniųjų laikrodžių, klasikinis ir sportinis stilius. Tarp markės modelių galite rasti įrenginį su 3G internetu. Prietaisas yra su lietimui jautriu ekranu, bet aplink jį žiedas, galite pasukti, pakeisti meniu punktus. “Smart Watch įrengti standartinį rinkinį funkcijų. Jų pagrindinis trūkumas yra tas, kad baterija trunka tik kelias dienas.

“Sony

Smart laikrodžiai šios markės turi didžiausio laipsnio apsaugos nuo drėgmės ir dulkių. Pagrindinis trūkumas yra tai, kad įrenginys nėra su impulsiniu matavimo.

Casio

Ši kompanija gamina protingų laikrodžiai, įrengta su baterija, kuri turi mokestį už ilgą laiką. Prietaisas turi standartinį rinkinį funkcijų, išskyrus širdies ritmo monitorius. Galima įsigyti tik specializuotose parduotuvėse.

LG

Šios paramos gamintojui 3 ir 4G internetą, taip pat Nano SIM kortelę prietaiso. Žiūrėti palaiko standartinį rinkinį funkcijų. Tarp trūkumų paskirstyti didelę dydžio ekraną ir greitą baterijos suvartojimą. Baterija trunka vieną dieną.

Apple “

Pagrindinis trūkumas išmaniųjų laikrodžių šios markės yra jų brangumo. Priešingu atveju nėra minusai. Prietaisas yra įrengta su dideliu sensoriniu ekranu ir apsauginiu stiklu. Jis gali būti naudojamas su “iPhone” ar ne.

Asus

Šis prietaisas yra įrengta su kompanija monochrone ekrane. Pusėje yra mygtukai kontroliuoti laikrodį. Gamintojai pasirūpinta greitai įkrauti akumuliatoriaus. Vos per 15 minučių galite padidinti baterija nuo 0% iki 60%.

Pebble

“Smart laikrodžiai iš šios bendrovės, jūs rasite gerą santykis kainos ir kokybės. Nebrangiai prietaisas neturi įtakos jo veikimui. Žiūrėti įrengtas spalvotas ekranas ir baterija trunka 4 dienas.

Poliariniai

Tai gamintojas gamina išmanųjį laikrodį žmonėms pirmaujančių aktyvų gyvenimo būdą. Prietaisas yra įrengta su apsaugos funkciją nuo dulkių ir drėgmės. Akumuliatorius su aktyviu darbu tai pakankamai 2 dienas.

Siemens

Įmonė gamina nedidelį ir elegantišką išmanųjį laikrodį, įrengta strappy sidabro ir juodos spalvos. Pagrindiniai trūkumai modelio yra tai, kad pranešimai atėjo pavėluotai ir įkrauti akumuliatorių turite kasdien.

“Smart Watch” yra viena iš geriausių prietaisų, kurie gali iš dalies pakeisti išmanųjį telefoną. Prietaisas yra suaugusiems ir vaikams. Tėvai padeda kontroliuoti judėjimą ir vaikui, ir jo bendravimą. Smart laikrodžiai yra puikus aktyvių ir verslo žmonių.

About Taņa Krance Taņa 371 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "