Raspberry Ketone – nuomonės, kur pirkti kainą,, vaistinė, tai verta?

[Total: 0    Average: 0/5]

Produkto aprašymas

Aviečių ketonai yra cheminis junginys klasės fenoliai (rasta augalų organinių molekulių), išgauti iš raudonųjų aviečių. Ji yra ketonai, kurios suteikia būdingą aviečių aromatą, bet todėl, kad šie junginiai yra plačiai naudojami kaip skoninių agentų maisto ir kosmetikos pramonėje. Bet aviečių ketonas (Raspberry Ketones) yra ne tik skonio! Atsižvelgiant aviečių ketonas kaip maisto papildas, kaip rekomenduojama daryti Dr Oz galėsite pakelti riebalų deginimas pajėgumus savo kūno, nes integruotas poveikio įvairių fiziologinių procesų metu.

Kas yra aviečių ketonas?

Per šimtmečius, žmonės naudojo avietes ne tik maistui, bet ir medicininiais tikslais. Kaip ir jo populiariausių giminaičiai, braškių ir mėlynių, aviečių sudėtyje yra labai daug sveikų ingredientų. Unikalių aromatinių ir skonio savybes uogų susijusių su aviečių ketonas (taip pat žinomo kaip 4- (4-hidroksifenil) -2-butanolio), kuri yra tik rasti aviečių ir plačiai naudojamų kaip kvepalų ir maisto pramonės kvapiosios medžiagos.

pasinėrė į mokslą Raspberry Ketone

jau

Tyrimai parodė, kad aviečių ketonas gali padėti riebalų deginimas. Vienoje eksperimento, pelės šeriami aukštos kalorijų maisto su aviečių ketonų to. Po 10 savaičių buvo nustatyta, kad aviečių ketonai to išvengti poodinių ir pilvo riebalų kaupimąsi, o taip pat apsaugoti kepenis nuo riebalų infiltracija. Tai Veiksmo ketonai yra labai naudinga, nes pilvo riebalų (riebalai kad veda prie dideliu pilvu net “liesas” People “) yra tiesiogiai susijęs su komplikacijų, susijusių su nutukimu, pavyzdžiui, metabolinio sindromo, diabeto ir širdies vainikinių arterijų ligos, net ir nebuvimas tradicinių rizikos veiksnių. Tai buvo įrodyta, kad pilvo nutukimas pagreitina aterosklerozės vystymąsi, nepriklausomai nuo amžiaus, bendrą svorį ir dydį, poodinių riebalų. Taigi, aviečių ketonas gali padėti jums įgyti gerą formą ir pagerinti sveikatą.

Rekomenduoti  Chocolate Slim - nuomonės, komentarai, kaina, kur pirkti

Kaip jie veikia Raspberry Ketone?

Aviečių ketonai yra ant kūno įvairių veiksmų, kad sukelti riebalų nuostolių: Rīga,

  1. padidinti riebalų išsiskyrimą iš riebalų sankaupos (procesas vadinamas Lipolizė).
  2. didinti energijos išlaidas, skatinant termogenezę rudos riebalinio audinio.
  3. Skatinti riebalų deginimas.
  4. padidinti hormono adiponektino lygį.
  5. slopinti riebalų, o perteklius fruktozės (cukraus) sintezę ir užkirsti kelią riebalų kaupimosi.
  6. užkirsti kelią riebalų absorbcijos.

Ypač įdomūs yra aviečių ketonas rudų riebalinio audinio ir adiponektino poveikis.

Ruda riebaliniame audinyje Raspberry Ketone

Ruda riebalinis audinys yra riebalinio audinio, kuris gamina šilumą, o ne vis riebalų. Anksčiau buvo manoma, kad rudas riebalinio audinio į dideliais kiekiais tik su graužikais ir kūdikiams. Tačiau jis buvo neseniai įrodė, kad net suaugę žmonės turi medžiagų apykaitoje aktyviai rudos riebalinio audinio, kuris gali būti stimuliuojamas. Taigi ruda riebalinis audinys pasirodė iš tyrimų procesų nutukimo centre ir, greičiausiai, mes netrukus žinoti daug apie jį. Atsižvelgiant į tai, įdomu tai, kad aviečių ketonai išprovokuoti išlaidas energijos, pagamintos rudos riebalinio audinio padidėjimas. Kuo didesnis tavo talpa sudeginti perteklines kalorijas (didinant energijos sąnaudas), tuo didesnis jūsų šansai krenta nepageidaujamų svarų.

Adiponektinas yra hormonas, riebalų ląstelės

Riebalų ląstelės yra dažnai laikomas perteklines kalorijas. Tačiau, riebalų ląstelės taip pat išskiria keletą hormonų, tiek naudingus ir žalingus (priklausomai nuo vietovės kūno riebalų). Vienas iš naudingų hormonų išskiriami riebalų ląstelėse yra adiponektino. Adiponektinas buvo atrastas palyginti neseniai, jis gaminamas riebaliniame audinyje, didelė suma yra pateikti cirkuliuojančio kraujo ir daryti įtaką būklę. Adiponektino padidina jautrumą insulinui, sumažina gliukozės kiekį kraujyje ir mažina trigliceridų lygio, ir papildomai, skatina riebalų deginimą. Naujausi tyrimai parodė, kad, be šių savybių, kad adiponektino sumažina diabeto, aukšto kraujospūdžio ir aterosklerozės riziką, ji turi priešuždegiminių ir anticarcinogenic poveikį.

Rekomenduoti  Feat2Fit - atsiliepimai ir kaina, kur pirkti, lieknėjimas

Iš tiesų, pilvo riebalų sukelia medžiagų apykaitos, širdies ir kraujagyslių ligomis per mažinant adiponektino lygis. Dėl mažo adiponektino lygis nutukusių žmonių sukurti atsparumą insulinui, diabeto ir širdies ir kraujagyslių liga. Adiponektino lygis buvo atvirkščiai susijęs su nutukimo laipsnis reiškia, kad tuo mažesnis adiponektino koncentracija, tuo daugiau riebalų yra suformuotas.

Įdomu tai, kad pratimai, kurie yra svarbūs sveikatos, taip pat padidina adiponektino lygis. Iš adiponektino svarbą galima spręsti dėl pasiūlymų, kad ji biologinė rodiklis sveikatos būklę ir įgyvendinti gydomąjį intervenciją, kai jis yra nepakankamas. Manoma, kad adiponektino arba intervencija siekiant skatinti adiponektino gamybą gali turėti terapinę vertę, į skausmingų sąlygų, susijusių su atsparumu insulinui slopinimo – nuo insulino priklausančio cukrinio diabeto ir nutukimo. Taigi, aviečių ketonas gebėjimas padidinti gamybą adiponektino be abejo gali atnešti didelę naudą sveikatai.

metodas taikymo

Gerkite po vieną kapsulę du kartus per dieną arba kaip nurodė gydytojas.

Įspėjimai Raspberry Ketone

Saugoti nuo vaikų. Laikyti atokiau nuo šilumos, šviesos ir drėgmės.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 371 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*