Maisto keitimo kokteiliai – gerai gražiam liemeniui arba tiesiog pinigų švaistymas 13 dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti?

[Total: 0    Average: 0/5]

Tikriausiai nėra maisto prekių parduotuvės, kur jūs neradote kokteilių, skirtų maistui pakeisti.Kokteilių skoniai siūlo platų pasirinkimų, nuo “vaisių poveikio” iki “vaivorykštės sorbet” ir daug daugiau. Neabejotina, kad maisto keitimo kokteiliai padeda kontroliuoti kalorijas, sukuria sotumo jausmą ir padidina energiją. Bet aš tikiu, kad norite sužinoti daugiau apie šiuos kokteilius ir kaip jis gali jums padėti numesti svorį.

Kas yra maisto pakaitalas, purtyti?

Maisto keitimo kokteiliai (MRPs) yra “MyoPlex” tipo įsigytos paruoštos gerti (RTD) gėrimai arba namie pagaminti kepimo gėrimai. Paprastai vienas kokteilis pakeičia vieną ar daugiau valgių, norint išgryninti kalorijų kiekį per dieną. Tačiau svarbu žinoti, kaip pritaikyti savo kokteilio vartojimą pagal savo mitybos poreikius.

Nors dietą turėtų sudaryti daugiausia vienas ingredientas arba visas porcijas maistas, atsižvelgiant į amerikiečių dietines gaires, maistą pakeičiančios kokteiliai yra perspektyvi alternatyva kompensuoti trūkumus.Nesvarbu, ar jūs bandote gauti ar numesti svorį, įsitikinkite, kad jūsų MRP sudaro panašūs makroelementų procentai kaip maistas, kurį pakeičiate. Nors jie teikia kalorijas, daugumoje MRP yra mažesnis sočiųjų riebalų kiekis, mažesnis bendras kalorijų kiekis nei visas maistas. Dėl to jie yra veiksminga svorio netekimo dietos strategija, kai jums reikia numesti svorio arba greitai prarasti svorį sumažinimo etape.

Santrauka – Maistą pakeičiančius kokteilius galima įsigyti iš anksto arba jūs galite padaryti juos nulaužus. Nepamirškite ieškoti geriausio ir sveikiausio maitinimo pakeitimo kokteilio, jei norite numesti svorio efektyviai.

Kokteilių ingredientai, skirti maistui pakeisti

Kiekvienas MRP yra skirtingas, tačiau dažniausiai yra dalinis arba visas vitaminų, mineralų, baltymų, angliavandenių, fermentų, antioksidantų ir esminių riebalų rūgščių spektras. Atminkite, kad ne visi MRPs yra vienodi. Paklauskite savęs: “Kas yra kepimo kokteilis?” Ar baltymų purtyti, mažai angliavandenių purtyti ar purtyti prieš treniruotes, ir eidama dar toliau, galite paklausti: “Kas yra valgio pakeitimas?” Patikrinkite savo kalorijas ir palyginkite jas su įprasto valgio kalorijų kiekiu. Ar maistas pakeičia baltymų pakaitalą, tačiau būkite atsargus, ypač jei turite alergiją glitimo? Yra ir baltymų milteliai ir kokteiliai iš augalinės kilmės. Kokie yra angliavandeniai maistui pakeičiančioje kokteilijoje, o jei jie yra maži, kokteilis netinka ryte – tai gali būti geriau vėliau, nes tai neduoda daug tiesioginės energijos. Ar kokteilyje yra cukraus, dirbtinių saldiklių ar kitų konservantų, kurie neturi jokios naudos sveikatai, ir tai turėtų būti laikomasi atsižvelgiant į kokteilio paskirtį. Kokia kokteilio dalis, pakeisianti maistą, yra didesnė, o jei jūsų kratyme turite daugiau nei vieną tikėtiną dalį, turėsite apskaičiuoti tinkamą. Nenaudokite dvigubų porcijų netyčia!

Santrauka – Kai kuriuose maistui pakeičiamuose kokteiliuose yra visi būtini vitaminai ir mineralai jūsų maistui.

Rekomenduoti  EyesCover šokiruojančios apžvalgos 2018, forumas, kaina, kur galima įsigyti kremą, vaistinę, , ceneo, jei taikoma.

Maisto pakeitimo kokteilių šalutinis poveikis

Maisto ruošimo kokteiliai paprastai yra nekenksmingi. Jie taip pat yra paprastas būdas gauti visus būtinus vitaminus ir mineralus, priklausomai nuo jūsų pasirinkto produkto, dėl šių priežasčių aš naudoju Isopure žemą angliavandenių kiekį (ir dėl to, kad “Amazon” pristatys šį kokteilį tą pačią dieną!). Dažnas šalutinis poveikis, kurį sukelia kokteilis, pakeičiantis maistą, gali būti sukeltas perteklinių vitaminų, nes jūs tikriausiai gausite viską, ko reikia sveikai ir subalansuotai dietai. Vandenyje tirpių vitaminų B ir C, pernešamų per daug, greičiausiai nesukels problemų, nes jie išsiskiria su šlapimu. Riebaluose tirpūs vitaminai D, E, A, K gali ilgiau laikytis mūsų kūne, o jų perteklius gali sukelti įvairias problemas, tokias kaip dirglumas, pykinimas, vėmimas ir viduriavimas.

Santrauka – Maisto pakeitimo kokteilių šalutinis poveikis yra retas, bet gali pasireikšti. Kruopščiai perskaitykite etiketę ir leiskite kokteiliui prisitaikyti prie kūno poreikių.

Maisto papildymo kokteiliai svorio netekimui

Kelios kompanijos pradėjo kokteilius, skirtus svorio netekimui maistui pakeisti. Nepamirškite apsvarstyti, ko jums reikia iš tokio pakeitimo. Taip pat pagalvokite apie tai, kas yra viduje. Jei kokteilis turi daugiau cukraus, tai gali būti ne geriausias pasirinkimas bandant numesti svorį.

Išvada: kokteilis, pakeičiantis svorio maistą, yra veiksminga strategija. Nepamirškite pirmiausia patikrinti gaminio etiketės.

Kai kurie geriausi maitinimo pakeitimo kokteiliai

“SlimFast” yra populiarus maistą pakeičiantis kokteilis, skirtas svorio netekimui. Padeda sumažinti kalorijų kiekį nekeičiant tinkamos mitybos taisyklių. Taip pat yra ekologiškų kokteilių, skirtų maistui pakeisti. “Orgain” ir “Garden of Life” kuria ekologinius patiekalų pakaitalus. Abu yra vitaminų, mineralų, prebiotikų, fermentų ir sveikų riebalų iš ekologiškų ingredientų. Kokteiliai, panašūs į veiksmą ir keičia maistą, yra šie: …

 • Shakeology
 • 310 purtyti
 • 18 suplakite
 • Almasedas
 • Advokatas

Santrauka – “SlimFast” ir “Shakeology” laikomi vienu iš geriausių kokteilių, skirtų maistui pakeisti svorio netekimui. Jie siūlo mažo kaloringumo tirpalus, kurių mažiausias reikalingas maistinių medžiagų kiekis, todėl jie yra pritaikyti prie svorio praradimo proceso poreikių.

Rekomenduoti  Daugiafunkciniai plonas - Nuomonės - Kaina. Mes tikriname, kaip veiksmingai tai sirupas.

Kiek kokteilių galiu vieną dieną valgyti, kad pakeistų maistą?

Kokteilių, kuriuos naudojate maistui pakeisti, skaičius priklauso nuo gydytojo rekomendacijų ir asmeninių svorio tikslų. “WebMD” siūlo naudoti kokteilius, skirtus maistui pakeisti, pavyzdžiui, pusryčiams.

Santrauka – Gėrimų kepimo kokteiliai pagal savo mitybos tikslus ir gydytojo rekomendacijas.

Aukščiausios kokybės maistą pakeičiančios kokteiliai

Tiek vyrai, tiek moterys gali mėgautis kokteiliais, kad pakeistų maistą. Jei produkto prekės ženklai skiriasi, galima pastebėti, kad juose yra mikroelementų ir makroelementų. Kai kurie geriausi kokteiliai, skirti maistui pakeisti vyrams: …

 • Optimalus maitinimo išrūgų ir avižų
 • Myoplex Original
 • Keitimasis MET-RX
 • Gyvenimo sodas Neorganinis organinis miltai

Kai kurie iš geriausių kokteilių, pakeičiančių maistą moterims:

 • Lean Body savo MRP
 • CalSvelte Protein Shakes
 • Isopure Original

Apibendrinant galima teigti, kad maistą pakeičiančios kokteiliai tinka tiek vyrams, tiek moterims.

Maistą pakeisianti kokteilių dieta

Naudojant du kokteilius per dieną, norint pakeisti didelio kaloringumo maistą, yra gana standartinė maistą pakeičianti dieta. Idealūs kokteiliai turėtų būti turtingi baltymai, mažai angliavandenių, mažai riebalų, turintys daug skaidulų ir turintys svarbių nesočiųjų riebalų rūgščių. Bet tai gali skirtis priklausomai nuo asmeninių savo dietos tikslų.

Santrauka – maitinimas pakeitimas purtyti, pavyzdžiui, 310 purtyti, yra veiksmingas trumpalaikio svorio netekimui arba svorio netekimo procesui išlaikyti. Keisti du kartus per parą už kokteilį ir pasimėgaukite svoriu.

Maisto produktų pakeitimas

MRP yra tik vienas iš daugelio maistą pakeičiančių produktų. Kiekvienas turi savo privalumų ir trūkumų. Kiti panašūs produktai yra barai, gėrimai, kepimo milteliai, maistinių medžiagų pakaitalų sultys, tabletės ir kapsulės.

“Be mano kokteilių prieš ir po mokymo, aš paprastai laikau keletą baltymų barų su manimi, jei neturiu daug laiko ir negaliu valgyti, jei noriu,Jastinas Šv. Rašo. Paulas “Gymshark” svetainėje. Com.

Santrauka – MRP ir RTD produktai yra gerai žinomi valgio keitimai. Tačiau yra ir kitų maisto produktų, kuriuos turėtumėte apsvarstyti, pakeisti.

Maisto mainų programos

Žinomos lieknėjimo programos apima maistą pakeičiančius kokteilius jų trumpalaikių ir ilgalaikių mitybos planuose. Kai kurios programos rekomenduoja MRP kaip greitą, patogią, mažai kalorijų maistinę alternatyvą, kad visiškai atitiktų visas dietos taisykles ir svorio mažinimo strategijas. Lieknėjimo programos siūlo moksliškai pagrįstas strategijas, skirtas optimaliam mitybos, dietos ir pratybų, leidžiančių sverti svorį. Kai kurios geriausios kokteilių programos, skirtos maistui pakeisti, yra šios: …

 • Jenny Craig
 • Prisižiūrintys svorį
 • Nutrisystem
 • Medifastas
 • Optifaste
 • HMR dieta

Santrauka. Gerai žinomos ir vertinamos lieknėjimo programos naudoja kokteilius, skirtus valgyti, kaip dalį jų mitybos strategijų.

Namų kokteiliai, skirti valgyti

Galite gaminti kokteilius namie, kad pakeistumėte valgius. Jokių griežtų taisyklių jų parengimui nėra. Pasirinkite savo baltymų, angliavandenių, pluošto šaltinį, pavyzdžiui, augalą, vadinamą močiutės miltligės ir esminių nesočiųjų riebalų rūgščių. Visus šiuos ingredientus galima rasti didmeninės prekybos parduotuvėse. Taip pat galite pasinaudoti MRP apsipirkimo patogumais ir tiesiog nusipirkti kokteilį iš parduotuvės.

Pusryčių pakaitinis kokteilis: sumaišykite valgomą šaukštą baltymų, 1/2 stiklinių vaisių ir 8-12 porcijų vaisių sulčių.

Suplakite vakarienę: į maišytuvą įpilkite 1/2 stiklinės mirkytų avižinių dribsnių arba dekstrozės, 16 porcijų skysčio, 1 kiaušinis ir nealkoholinis saldiklis. Sumaišykite viską kartu.

Skystas maistas pakeičiant pietus: sumaišykite ploną minkšto tofu skardą su 1 1/2 stiklinėmis daržovių sultinio, nedideliu porcijos žaliąja lapais, 1/2 stiklo riešutų ir 1 valgoma šaukštelis sėmenų aliejaus.

Santrauka – Sukurkite savo MRP ir sutaupykite pinigų. Pagrindinis receptas yra paprastas; Jūs galite rasti visas reikalingas medžiagas internete. Skystos miltų porcijos, pakeičiančios pusryčius, yra ypač geros galimybės bandant prarasti svorį.

Rekomenduoti  Peruvian Maca - nuomonės, kur pirkti kainą,, vaistinė, tai verta?

MRP ir kiti maistą pakeičiantys produktai

Be realaus maisto, MRPs yra ne blogesni ar geresni už kitus baltyminius produktus, kurie pakeičia valgį. Baltymų kokteiliai ir baltyminiai milteliai yra labai panašūs, nes juose mikroelementai ir makroelementai dažnai yra mažai arba visiškai nesiskiria. Baltymų kokteiliai ir baltyminiai milteliai – tai tiesiog baltymai, kuriuos jūs papildote kitais mišiniais, pavyzdžiui, namų kokteiliais ir kokteiliais. Daugelyje produktų yra išrūgų baltymų ir juose yra mažiau karbonatų, vitaminų, mineralinių medžiagų ir esminių nesočiųjų riebalų rūgščių. Tačiau yra išimčių. .

MRP yra geresni už kitus modifikuotus baltymų kokteilius, kai norite gauti sveiką baltymų šaltinį, kuris gali pakeisti visas “realaus” valgio maistines medžiagas. “MRP dažnai gali būti puikus būdas prarasti kilogramus, nes jie yra matuojami porcijomis, juose yra daug baltymų ir jose yra mažai cukraus.sako Rachel Lustgarten, licencijuotas mitybos specialistas Weill Cornell medicinos koledže Niujorke. Nors MRPs yra perspektyvi alternatyva realiam maistui, jie vis dar nėra panašūs į “tikruosius” maisto produktus. Nekilnojamasis maisto produktas yra labai įvairios maistinės medžiagos, maistinės medžiagos ir antioksidantai, kurie labai svarbūs tinkamai absorbuojant.

Išvada: kai kurie MRP skiriasi nuo baltymų kokteilių, maistinių medžiagų pakaitinių miltelių ir išrūgų. MRP yra pilnas maistas, o kai kurie baltymų kokteiliai, milteliai ir išrūgos yra konkretus tikslas – numesti svorį arba suteikti tam tikrų maistinių medžiagų.

Maisto keitimo kokteiliai – santrauka

Maistui pakeičiantys kokteiliai yra patogu ir gali padėti numesti svorį ir rūpintis sveiką mitybą. Rinkoje yra kokteilių, kuriose yra visų maistinių medžiagų, kurių jums reikia, ir jūs galite sutaupyti pinigų, padėdami juos namuose.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 371 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*