Ling Fluent; užsienio kalbų mokymosi metodas; santrauka 2018; nuomonės + forumas, kaina, , kainos, fiches; kur nusipirkti?

[Total: 0    Average: 0/5]

Visi mėgsta kažką kito, bet mes manome, kad galite rasti bent vieną iš dvidešimties patarimų, kurie padės jums išmokti.Visos rekomendacijos leidžia iki galo išsamiau išnagrinėti 2018 m. Ir lengviau mokytis kalbų. Motyvacija, teigiamas požiūris ir visų pirma atsistatydinimas yra svarbūs.Jūs taip pat pastebėsite, kad ne kiekviena taryba yra brangus – jūs galite mokytis kalbos tik maždaug kelias zlotas. Savaime suprantama, kad šiandien nėra pakankamai daug užsienio kalbų. Jei radote šį puslapį, jūs tikrai žinote, kad tai gerai. Ir ar jums reikia puikios užsienio kalbos, kad galėtumėte dirbti, ar tiesiog reikia palaikyti įprastą bendravimą atostogaujant ar draugams. Svarbu, kad norite mokytis ir mokytis.

Tai gali būti gana paprasta ir netgi jūs negalėsite sugadinti pinigų. Sužinokite, kas geriausiai veikia ir dažnai nemoka jums karūną. Mūsų tikslas yra skatinti užsienio kalbų mokymąsi ir užtikrinti, kad amžinieji pradedančiai nepasiduotų ir nesusimtų geriausiu užsienio kalbos mokymosi būdu.Pradėkime nuo to, kad kiekvienas gali mokytis užsienio kalbos bet kuriame amžiuje.Jums tiesiog reikia rasti tinkamą metodą ir pagalbines kulkas, kurios Jums tinka. Yra daugybė skirtingų metodų, kurie siūlo patį veiksmingiausią užsienio kalbos mokymosi būdą.Kai kurie iš jų jau gali būti klasifikuojami pagal kokybę teleparduotuvių produktais, kiti remiasi naujausiomis mokslo žiniomis. Tai tikrai nėra lengva sužinoti, bet galite išbandyti gerą būdą mokytis kalbų nemokamai ir nebandyti. ChAsami yra demonstracijos klasė kalbos mokykloje, chAsami yra nemokama demonstracija arba internetinė pamoka. Niekada nepirkite nieko, ko negalima išbandyti ar pamatyti; pagrindiniai kalbos mokymosi metodai.

Ling Fluent Speciali kaina -50%

Natūralus metodas turi savo šaknis senovėje, kai užsienio kalbos buvo mokomos, nes vaikai mokė savo gimtąja kalba, klausydami ir imituodami. Studentas mokėsi daugiausia užsienio kalba arba jo mokytojas buvo gimtoji kalba. Mokymas buvo tik užsienio kalba.Daug metodų sugebėjo sugrįžti prie šios tendencijos šiandien. Tokiu būdu kiekvienas išmoko savo gimtąja kalba, taigi kodėl gi ne mokytis kito, tiesioginis metodas buvo sukurtas 19 a. Ir daugiausia grindžiamas natūraliu metodu. Didelis dėmesys skiriamas pokalbiui ir kalbėjimui. Mokymas grindžiamas klausimais ir atsakymais.Jūsų gimtąja kalba nėra kalbama, ir jūs galite mokytis tik savo kalbos, jei atsakėte į šią medžiagą. Gramatikos vertimo metodas buvo naudojamas viduramžiais ir sėkmingai išgyveno šiandienos mokyklose. Jūs tikrai išbandėte ir išbandėte savo žodyno ir gramatikos taisykles lentoje, tiek vokiečių, rusų ar anglų kalbomis. .minėtas LingFluent. Aikštė

Kas yra “Ling Fluent” – užsienio kalbų mokymosi metodas?

Šis metodas nėra labai tinkamas tinkamam tarimą, tačiau daugiausia dėmesio skiriamas gramatikos tikslumui. Reikia pažymėti, kad daugumai žmonių tai nepatinka. Daugelis šių pagrindinių metodų grindžiami moksliniais psichologijos, lingvistikos ir kt. Metodais. Ling Fluent metodas. Kiekvienas žmogus yra kitoks, o tai, kas padėjo tavo draugams, gali jums padėti.Taigi pabandykite, ieškokite ir pasirenkate – ir nepasiduokite – kai kuriuos dalykus reikia susirūpinti gyvenimu – galbūt išvardyti žodžiai. Bet kodėl mes vis tiek turime mokytis kažko nuostabaus per visą savo laiką mokykloje?Jei atsakysite sąžiningai, jūs pastebėsite, kad tai nėra kelias. Tai giliai įsišaknijusi klaida, dėl kurios jūs nemokate užsienio kalbos be bifurkacijos. Pradinėse ir vidurinėse mokyklose mes turime mokytis užsienio kalbos daugelį metų, bet kodėl daugiau nei pusė čekų kalba tik čekiškai, būtent todėl, kad žodynai ir gramatika nesukėlė tobulos anglų kalbos.

Ling Fluent Speciali kaina -50%

Išbandykite kitą pusę. Pamėginkite pamiršti mokytis užsienio kalbų, kai mokotės užsienio kalbos metodu mokykloje. Kaip matote, šis metodas neveikia. Išbandykite priešingą požiūrį – nesukurkite leksinių ir gramatikos taisyklių efektyvumo rašyti sakinius, bet išmokite tiesus sakinius, iš kurių galite suprasti gramatiką ir prisiminti šiuos žodžius.Grįžkite į savo vaikystę. Tiesą sakant, grįžkite prie anksčiau naudoto metodo. Arba galbūt neatsimenate, kaip mokėsi kaip jaunas čekų vaikas, visų pirma mes išmokėmės suprasti visus sakinius ir tada iš naujo paleisti ir palaipsniui išmokti kalbėti be jokių problemų.Jis niekada nepagalvoja apie kalbos gramatiką ar žodyną. Ar darėme čekų prieš pradėdami mokyti čekų gramatiką mokykloje, ar kada nors domėjosi, kodėl mes galime geriau suprasti anglų kalbą geriau nei slovakų anglų kalba, ar slovakai labai panašūs į čekų, ir todėl mes turime panašią anglų kalbą.

Tai skamba keistai, tiesa, bet taip yra. Skirtinga kalba, skirtingas mąstymas. Kai mes mokomės užsienio kalbos, mes iš tikrųjų mus traukia išversti viską iš savo gimtosios kalbos tiesiai ir atvirkščiai.Palaipsniui, dėka visiškos 2018 m. Gramatikos analizės taisyklių, mes nustatome, kad negalime tiesiog išversti, bet mes dažnai gali skaityti iš anglų, kokia yra kalbančiojo tautybė.Kai mes išmokome šiek tiek čekų, mes taip pat išmokome galvoti čekų kalba. Mūsų mintis atspindi žodžių eilę ir sakinių struktūrą Čekijoje …………………………….. ………………………………………….. ………………………………………….. …………………………………………. Panašiai , Slovakų kalbos yra slovakų kalba. Nors čekai ir slovakai kalba angliškai, jie supranta geriau nei čekai ir britai. .minėtas LingFluent. Aikštė

Kas yra “Ling Fluent” – užsienio kalbų mokymosi metodas?

Taip yra todėl, kad čekų ir slovakų anglų kalba atspindi panašų čekų-slovakų žodyną. Brit mano angliškai savo gimtąja kalba.Todėl jo mąstymo būdas atspindi užsakymą anglų kalba ir jo sakinio struktūrą. Kaip mokysite Ling Fluent nuomones mąstyti užsienio kalba?Norint, kad čekai teisingai mokytų užsienio kalbą, jie turi išmokti galvoti apie tai. Būtina atsisakyti būtinybės išversti viską į čekų kalbą ir atvirkščiai. Nuolatinis čekių vertimas yra ilgai trunkantis, taigi jūs negalite būti tiek tiesiogiai, tiek tiesiogiai, kaip ir jūsų kolega. Mokydamiesi, atkreipkite dėmesį į visą sakinį, jo struktūrą ir žodžių Ling Fluent apžvalgas. Prisiminkite visus sakinius ar trumpesnius sakinius.

Kai jūs sugalvote sakinį, kurio nesuprantate, išverskite žodyną į žodyną, kad suprastumėte sakinio prasmę, bet neverskite jo į teisingą čekišką frazę.Tai labai paprasta taisyklė, kuri iš tikrųjų jus mokys tik užsienio Ling Fluent kalbos atsakymuose. Sunkiausias dalykas yra įveikti vertimo norą. Turite būti Ling Fluent forumo disciplinuojamas ir pamiršti apie Čekijos Respubliką. Koncentruokite tik į užsienio kalbos sakinius ir jų reikšmę. Čekijos kalbos sakiniai jums, kai jūs mokate užsienio kalbą, Ling Fluent forumai turi nustoti egzistuoti!Išbandykite filmus. Filmų peržiūra anglų kalba su čekų subtitrais yra gera pagalba. Nors vertėjai verčia antraštes į teisingus čekiškus sakinius, jie nėra tokie patys kaip anglų kalbos. Čekijos kalbos subtitrai yra paremti čekų kalba, tačiau jei mes išversime tai, ką personažai tikrai kalba filme, Čekijos subtitrai bus skirtingi. Vertėjai buvo ypač svarbūs. Štai kodėl galite aiškiai matyti Čekijos filmus su subtitrais, o tai yra skirtumas tarp čekų ir anglų kalbos. Tai nėra tiesa, kad kažkas neturi mobiliųjų kalbų.

TAG PJ Speciali kaina -50%

Jei galite išmokti čekų, galite išmokti kitą kalbą, nes problema nėra “užsienio kalbos” lange, o metodu. Yra skirtingi mokymo metodai, ir lengviausias būdas tai padaryti yra tas pats metodas, kurį išmokome kaip polą. kaip mes išmokome poliru. Pagrindinis imties proceso principas, kurį įgijo ne tik žmonės, bet ir kiti gyvūnai, yra imitacijos principas. Mažieji vaikai klauso savo tėvų, mokančių juos čekų kalbos, todėl jie taip pat mokosi čekų mokytis čekų.Kai jie auga, tėvai nustoja juoktis ir pradėti kalbėti normaliai. Ir pagalvokime apie tai – vaikai palieka forumo pokalbį ir pradeda kalbėti įprastai. Vaikai klausosi, bando suprasti ir palaipsniui imti tai, ką jie girdi.Kitoje kalboje tai lengviau. Kai pradedate naudoti šį imitacijos metodą mokytis užsienio kalbos, pradžioje atrodysite kaip naujagimis. Jis nesupranta vieno žodžio iš savo motinos, tėvo ar likusios jo šeimos apie rezultatus. Jis tiesiog supainiojo ir nesupranta rezultatų.minėtas LingFluent. Aikštė

Kas yra “Ling Fluent” – užsienio kalbų mokymosi metodas?

Būtent taip iš pirmo žvilgsnio žiūrite į save. Bet kaip vaikas ir netrukus suprasite pirmuosius žodžius ir frazes, tai greitai padės jums, nes priešingai nei vaikui, turite žodyną, kuriame galite suvokti, ką girdi (ar pamatyti rašytą Ling Fluent kainą – dar vienas pranašumas prieš naujagimis) Nemėginkite rasti žodžių iš širdies, nes šis metodas turi labai prastų rezultatų daugeliui žmonių.Jūs galbūt išmokote labai geros užsienio kalbos mokykloje, bet jums nereikia gramatikos. Net nereikia mokytis gramatikos kainos, imituojant Ling Fluent.Netikite Ling Fluent kur nusipirkti ar kaip pasakyti dvejų metų vaikui šauktuką arba absoliučią savotišką veiksmažodžio “give” formą. Ji pažvelgs į tave kaip naujagimį – supainioti ir nesuprantama.

Tuo pačiu metu, kai jis patenka ant žaislo žemės, pasakykite “piemuo!” (Tai šauktukas), tada prašo jį atnešti jam žaislą – sako “duoti” (būtina). Vaikelis ikimokyklinio amžiaus nežino gramatikos, bet gali kalbėti ir suprasti čekų Ling Fluent . Nėra jokios priežasties, kodėl turėtumėte mokytis vokiečių kalbos gramatikos Ling Fluent sąskaita, kad galėtumėte išmokti vokiečių kalbėti ir suprasti. Be to, jei mokote Ling Fluent, jūs vertinate užsienio kalbą imituojant, galėsite greitai reaguoti, nes gramatika net nemano.Tai daug geriau nei medžioklė atmintyje, nes tai paskutinį kartą medžiojamas . Mechaninė atmintis tik vaikams.
Ar taip pat pastebėjote, kad jūsų atsiskaitymas nėra taip paprasta, kaip anksčiau?Taip yra dėl to, kad mechaninis atminties efektyvumas su amžiumi mažėja. Deja, dažnai kalbama apie užsienio kalbų mokymą, nes reikia daug išmokti žodyno. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl suaugusieji dažniausiai mano, kad jie neturi talentingų užsienio kalbų arba kad jie yra seni, nes jie neteikia atminties. Loginė atmintis – proga pagyvenusiems žmonėms. Nereikia mesti rugių į rugius: be mechaninės atminties, mes taip pat turime logiška ceneo atmintis, kuri gerėja su amžiumi. Dar viena gera naujiena: logiška atmintis yra efektyvesnė už didesnę kainą nei mechaninė atmintis!

Ling Fluent Speciali kaina -50%

Mes naudojame loginę atmintį, kai prisimename atskirą informaciją, saugomą loginiame blokuose. Ši atmintis taip pat gali būti naudojama užsienio kalbų mokymui, kur galima įsigyti, tačiau ją reikia išbandyti taikant tinkamus metodus. UNESCO rekomenduoja logiką.Vis dar turime Ling Fluent chomilį gramatikos ir transliacijos metodą, kurį mes visi žinome iš mokyklos, ir visą 2018 m. Analizę, kuri remiasi mechanine atmintimi – žinoma formuluotė žodžių ir gramatikos.Priešingai, žiurkėnai palaiko kai kurių mažiau žinomų metodų loginę atmintį, kurių dauguma remiasi Bulgarijos neurologo ir psichiatro George’o Lozanovo atradimais. Jo atradimai buvo rekomenduoti UNESCO kalbos mokymui net 1970-aisiais. Vienas iš šių metodų yra “Imitum” metodas, kuriame jūs neskaitote žodyno ar gramatikos, bet klausykite viso sakinio – jei norite istorijos. Lengviau laikyti tik reikšmingus sakinius ir loginius vienetus ilgaamžėje atmintyje, taip pat emociniu požiūriu jautrią informaciją.minėtas LingFluent. Aikštė

Ling Fluent Fiches – Lenkija, Gamintojas

Štai kodėl lengviau prisiminti dviejų žmonių kalbėtinius sakinius (apsvaigintas vairuotojas su policininku, motina su paauglių dukte …) nei toliau išvardyti žodžiai.Taigi pamirškite bifurkacinius ir klasikinius metodus, kurie yra skirti tik vaikams (nes mums nebėra geros atminties). Vietoj to, pasinaudokite tuo, ką siūlo mūsų augimo amžius – geresnį loginį saugojimą.Ir kuo daugiau praktikuojate, tuo geriau. Logiškai manau, kad Ling Fluent kortelė logiška. Ar norėtumėte gerai mokytis užsienio kalbos, bet ar nenorite sėdėti ant knygų ir pasišnekėti, o tai nėra priežastis atsisakyti mokymosi kalbų? Yra metodai, kurie neleidžia jums ar jums meluoti knygose. Ne kiekvienas testas turi būti nuobodus. Išbandykite elektroniniu būdu. Jei jums nepatinka knygų, pasirinkite kursą, kurį galite mokytis savo kompiuteryje, kompaktiniame diske ar išmaniajame telefone.

Šie kursai yra daug įdomesni ir malonūs gamintojui, nes jie naudojasi šiuolaikinių technologijų galimybėmis. Be parduotuvių garsų, teksto ir nuotraukų, taip pat galite rasti vaizdo įrašų, animacijų, diagramų ir net įdomių žaidimų kursuose, kuriuose mokoma daug daugiau. Užsienio kalbos yra visur aplink mus. Yra dviejų rūšių studijos – aktyvios ir pasyvios.Kai aktyviai mokosi, sėdi knygoje ar kompiuteryje, nuoširdžiai sutelkiant dėmesį ir mokydami. Priešingai, kai pasyviai mokosi, mokosi taip nesąmoningai – pavyzdžiui, pramogoje.Užsienio kalbos yra visur aplink mus, nuo subtitrai ir produktų vadovai iki reklamos ir radijo dainų. Kartais mus žiniasklaidoje kenkia užsienio kalba, kartais mes apie tai net nežinome, tačiau tik nedaugelis gali ją naudoti. Pasyvus testavimas taip pat gali būti juokingas. Lyginimo metu nereikia klausytis įrašų. Galite žiūrėti originalų filmą su čekų subtitrais arba eiti su draugais į karaoke klubą ir imituoti užsienio dainas. Arba paimkite mėgstamiausių dainų tekstus ir išverskite juos.

Ling Fluent Speciali kaina -50%

Tada klausyk dainas ir bandykite atskirti žodžius. Jūs galite sužinoti kažką naujo, žaisdami kompiuterinius žaidimus užsienyje, bet taip pat žaisdami žaidimus, kurie nėra panašūs į kompiuterinius žaidimus. Taip pat gali būti įdomu skaityti įvairius produktų etiketes ir vadovus.Ne visada yra geros kokybės vertimas, taigi, jei turite čekišką mygtuką pasukti į dešinę, jį reikia pasukti toje pačioje indų plovyklėje. Mes turime daug nesąmonių. Mokyklos žaidimas. Visa ši kasdienė, atpalaiduojanti ir įdomi veikla padeda Lenkijai išmokti kalbų.Ne viskas, ką gerai prisimenate, bet jūsų smegenys kaups daug naujos informacijos pasyvioje žodyne. Mėgaukitės ir mokykitės Lenkijos tuo pačiu metu, nes šiandien pasenęs šūkis netaikomas: “mokymasis – kankinimas”. Pasirinkite tinkamą metodą, apsižvalgykite ir naudokite kitą melą ir žodyną!minėtas LingFluent. Aikštė

About Taņa Krance Taņa 371 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*