L-theanine: 17 dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti

[Total: 1    Average: 3/5]

L-teanina: 17 dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti

L-theanine yra struktūrinis aminorūgščių, glutamo rūgšties ir glutamino derinys. Tai reiškia, kad visos dalelės turi panašią formą.

Kas yra L-theanine?

Nors tai yra vadinamoji nepakeičiama amino rūgštis (dažnai būna grandinėse), l-teaninas turi struktūrą, panašią į vienos molekulės struktūrą. “L” vardas reiškia “kairę”, o ne “dekstrozę”. Tiesą sakant, molekulė pasižymi tendencija dominuoti vienam elementui, lygiai taip pat, kaip ir dešinėn ir kairėn, būdingas vidutinis žmogus.Kairiosios “molekulės yra” kairiosios “, o” dekstrozės “molekulės yra” dešinės “. Kairės ir dešinės rankos dalelės turi skirtingas savybes.L-teaninas yra vienas iš daugelio papildų, naudojamų terapiniams tikslams. Jis tiekiamas kapsulėmis arba arbatos formomis. Jo sauga yra visuotinai pripažinta ir priimta. L-teaninas, atradęs senovės, taip pat įrodė senovės Kinijos žinių pasiekimus prieš 4700 metus, kurie vis dar yra naudingi mūsų šiuolaikiniam pasauliui.

Alternatyvūs L-theanine pavadinimai

Yra daug alternatyvių L-teanino cheminių medžiagų, įskaitant:

– 5-N-etilglutaminas– L-glutamo rūgštis – gama-etilamidas.
– Theanin
– Suntheanine (patentuotas pavadinimas L-theanine)

Kaip veikia L-theanine?

Kadangi jis yra struktūriškai panašus į glutamatą, L-teaninas gali praeiti pro kraujo ir smegenų barjerą, taigi jis gali pasiekti smegenis tiesiogiai be papildomos katalizatoriaus molekulės. L-teaninas gali sąveikauti su keliais vienodais nervų sujungimo vietomis smegenyse kaip gama-aminobutyro rūgštis (GABA), kuri yra svarbus neurotransmiteris, mažinantis nerimo ir streso kontrolę. L-teaninas taip pat gali blokuoti NMDA iš savo receptorių. Pastaroji yra savybė, kuria grindžiamas l-teanino poveikis nykstančiam poveikiui, nes NMDA turi neurotoksinį poveikį.

Be to, L-theanine stimuliuoja prieskonių arba umami skonį, kuris yra naudingas svorio mažinimo procesuose.Galiausiai, 2-teaninas padidina kelių neurotransmiterių lygį smegenyse. Tai yra dopaminas, GABA, glicinas, BDNF ir NGF, kurie visi yra svarbūs žmogaus nerimo ir depresijos jausmui. Ar l-teaninas padidina serotonino lygį smegenyse yra prieštaringas. Kai kurie tyrimai parodė, kad taip, o kiti parodė serotonino kiekio sumažėjimą po L-teanino vartojimo. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad šie bandymai buvo atlikti su žiurkėmis, o ne žmonėmis.

Koks yra l-theanine naudojimas?

L-theanine suteikia daug patobulinimų įvairių funkcijų ir organizmo funkcijų, įskaitant smegenų ir kepenų funkcijos.Terapinio šios medžiagos naudojimas atrado senovės Kinijoje prieš 4700 metų. Galbūt labiausiai paplitęs l-teanino panaudojimas yra jo ramina. Medžiaga vadinama “kapsulės meditacija” dėl jos gebėjimo sustiprinti atsipalaidavimo būseną kartu su tuo pačiu padidėjusiu psichinio budrumo. Ši proto būsena yra panaši į meditacijos būklę. Atsižvelgiant į “kapsulės meditacijos” reiškinį, L-teaninas gali padidinti alfa bangų gamybą žmogaus smegenyse. Alfa bangos koreliuoja su ramia, sąmoninga funkcionavimo būsena. Kyla klausimas, ar alfa bangos sukelia atsipalaidavimą, ar atsipalaidavimas sukelia alfa gamybą. Be to, švelnumas padidina koncentraciją.

Toks pažinimo stiprinimas yra naudingas ne tik vidutiniam asmeniui, bet ir žmonėms su psichiniais sutrikimais, kuriems mažėja neurotransmiterių koncentracija.Vienas iš pavyzdžių yra ADHD. Mažėjančios neurotransmiterių, atsakingų už gerą pažinimo funkciją, koncentracijos taip pat pastebima depresijos sutrikimų, galvos traumų ir kitų smegenų funkcijos sutrikimų atvejais. L-teanino atsparumo nerimui tyrimai yra nedaug. Visi tyrimai vyko nedaug. Tačiau medžiaga gali užkirsti kelią reumatui, vadinamam neurotoksiškumu, kuris yra susijęs su ląstelių oksidacija ir mirtimi. Be to, l-teanino veikiamos ląstelės sumažino azoto oksido gamybą, o tai prisideda prie neuronų mirties. Šie rezultatai yra perspektyvūs, nes L-teaninas naudojamas kaip prevencinė priemonė kovojant su Alzheimerio demencija ir didelės produktyvios smegenų funkcijos išsaugojimu vėliau. Prieš ir po neuropsichologinių testų žmonėms su psichiniais sutrikimais po žaliosios arbatos ir L-teanino buvo pagerintos kognityvinės funkcijos. Tačiau žalioji arbata šiame tyrime šiek tiek susilpnino rezultatus, o mokslininkai nežino, kuris veiksnys buvo atsakingas už rezultatą.

Daugelis pacientų reklamuoja L-theanine gebėjimą sumažinti neigiamą fizinį alkoholio poveikį organizmui tiek gėrimo metu, tiek po jo.Kalbant apie L-teanino svorio praradimą, buvo atlikti keli nedidelio masto tyrimai, o vietoj gryno L-teanino dažnai buvo naudojamos žaliosios ar žaliosios arbatos ekstraktai. Dėl šių veiksnių sunku nustatyti, ar pats L-teaninas prisideda prie pastebėto svorio padidėjimo, ar gali būti atsakingi kiti žaliosios arbatos ingredientai, tokie kaip polifenoliai ir katechinai. Todėl L-teanino lieknėjimo poveikis tuo metu nebuvo aiškiai nustatytas.

L-teanino šaltiniai maiste

Mokslinėje literatūroje trūksta informacijos apie L-teanino šaltinius maiste, išskyrus visur esančią žalioji arbata. Verta prisiminti, kad l-teanino atsiradimas yra būdingas kiekvienai rūšiai, ne tik žaliai. Medžiaga taip pat yra juodos arbatos skirtinguose kiekiuose, priklausomai nuo to, kiek laiko arbata yra užvirta. Stiprios puodelio juodos arbatos yra apie 20 mg 1-teanino. Verta paminėti, kad kiekviena arbata yra iš augalo.Camellia sinensistačiau lapai yra apdorojami įvairiais būdais, todėl gaunami produktai oksiduojami skirtingu laipsniu, todėl gaunamas skirtingas rezultatas.

Kiek l-theanine galiu saugiai pasiimti?

Tinkama L-theanino dozė priklauso nuo paciento būklės, taip pat nuo asmeninio metabolizmo ir asmeniui, vartojančiam priedą.Tipinė pradinė dozė yra 50 mg, bet gali būti dar mažesnė, jei esate jautrus psichoaktyvioms medžiagoms.Didžiausia dozė gali būti 200 mg du kartus per parą papilduose – jei vartojama atsargiai. Kai vartojate vieną megadą virš 400 mg, kai kurie vartotojai teigia, kad jie pasiekia “aukštą L-teanino kiekį”. Jie apibūdina reakciją kaip euforinę. Nėra tyrimų, rodančių specifinio kartotinių perdozavimo pasekmių atsiradimą, kad būtų pasiekta tokia L-teanino koncentracija ar pranešta apie L-teanino perdozavimą. FDA įvertino teanino papildymus GRAS (paprastai laikoma saugiu), atmetė didžiąją dalį saugos problemų. Tačiau sveikatos priežiūros institucijos rekomenduoja daugelį kartų vartoti didžiąją dozę teaniną.Galų gale niekas nenori būti pirmas, kuris praneštų apie L-teanino perdozavimą.

Kada laikas atsiranda l-theanine poveikis?

Laukiama, kad l-teaninas veiktų nuo dvidešimt iki keturiasdešimt minučių. Raminantis efektas gali būti vertinamas anksčiau, bet alfa bangų gamyba gali neviršyti 40 minučių ar ilgiau. Tai gali užtrukti iki valandos, kol atsiras l-teanino mieguistumas.

Kada vartoti l-teaniną?

Siekiant išvengti nerimo ir demencijos, l-teaninas gali būti naudojamas kaip dienos papildas.Kitais tikslais jis gali būti sunaudotas, jei reikia. Pavyzdžiui, norint padėti jums užmigti, maždaug valandą prieš valgant 200 mg 1-teanino gali atsipalaiduoti, todėl miegas bus lengvesnis. Norint pasinaudoti l-teanino anti-nerimo savybėmis, ryte galite vartoti nuo 100 iki 200 mg papildo; tai ramina jus be nuobodulio. Klinikiniuose tyrimuose nebuvo nustatytos terapinės l-teanino dozės. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad tokius klinikinius tyrimus atliekantys centrai daugiausia dėmesio skiria sintetinėms ir laboratorinėms medžiagoms ir retai naudojami vaistažolių ar maisto papilduose.

Kiek laiko l-teaninas lieka jūsų kūne?

L-teanino pusinės eliminacijos laikas yra 2,5 – 4,5 valandos.Tai reiškia, kad kūnas metabolizuoja pusę maistinių medžiagų, iš pradžių paimtų per šį laiką, priklausomai nuo atskiro kepenų fermentų atsparumo. Kuo aktyvesnis kepenų metabolizmas, tuo greičiau jis suskaidys. Po 2,5-5,5 valandos pusė likusių yra metabolizuojama ir tt, kol l-teaninas visiškai išgrynintas iš organizmo. Žinoma, pastebimas poveikis išnyks, kol priedas visiškai išnyks iš kūno. Paprastai po penkių-devynių valandų po vaisto vartojimo asmuo nebežiūrės medžiagos poveikio po antrojo pusperiodio apykaitos. Manoma, kad esant dienos dozei, asmuo su greitu metabolizmu gali suvartoti tris dozes tuo metu, kai kažkas, turintis lėtesnį metabolizmą, pergimtų vieną ar dvi dozes.

L-theanine ir …

L-teaninas ir melatoninas

Rekomenduoti  Psorilax - nuomonės, komentarai, kaina, forumas, spauskite čia

Melatoninas yra natūraliai atsirandantis hormonas, kurį gamina odos liauka. Jis atlieka svarbų vaidmenį miego ir budėjimo ciklui ir nėra jokių melatonino ir L-teanino derinio poveikių žmonėms tyrimų. 2005 m. Paskelbtame apžvalginiame straipsnyje. Nustatyta, kad melatonino savybės, tokios kaip mieguistumas ir jos išlaikymas, yra minimalios, bet yra. Kita vertus, tyrimai dar neįrodė, kad L-teaninas turi miego savybes. Siekiant papildyti ingredientus, gamintojai siūlo melatonino ir L-teanino derinį miego preparatuose.

L-teaninas ir kofeinas

L-teanino maišymas su kofeinu yra kombinacija, kuri papildo energiją. Remiantis tyrimais, yra daug naudos geriant arbatą su kofeinu. Manoma, kad žmonės, kurie vartoja papildų ar geria arbatą su l-teaninu, ir tie, kurie geria caffeinated gėrimus, turi tokį pat teigiamą poveikį. Poveikis, kurį pakartotinai atsiranda dėl l-teanino ir kofeino suvartojimo tyrimo, apima gebėjimą išlaikyti dėmesį, be mažesnio budrumo ir gebėjimo sustiprinti dėmesį.

Be to, eksperimentiniai tyrimai parodė, kad dėl kofeino suvartojimo jie nepatyrė nervų ar nervų, tačiau patyrė kofeino vartojimo naudą, pavyzdžiui, kognityvinį pagerėjimą. Tipiškos dozės mokslinėse studijose svyravo nuo 100 mg l-teanino ir 50 mg kofeino iki 100 mg l-teanino ir 50 mg kofeino.Jei kofeino dozė viršijo pusę l-theanino dozės, pastarojo raminantis poveikis išnyko.

Tiek l-teaninas, tiek kofeinas keičia smegenų bangų aktyvumą, o l-teaninas, žinomas kaip stimuliuojantis alfa-smegenų bangas ir kofeinas, padidina beta bangų gamybą. Alfa bangos yra susijusios su atsipalaidavimu budizmams, o beta bangos rodo, kad smegenys gali atidžiai stebėti. Kaip auga beta bangos, alfa bangos mažėja ir atvirkščiai. L-teanino ir kofeino derinys padidina alfa spindulių bangų gamybą negu lygis, kurį sukelia pats L-teaninas. Šio veiksmo mechanizmas nėra žinomas, tačiau tai rodo pakartotiniai tyrimai.

L-theanine ir Adderall

Rekomenduoti  Smartwatch V8 - laikrodis, oficiali svetainė, pirkti dabar, atsiliepimai, kaina

Kai kurie neurologai siūlo atpažinti L-teaniną kaip Adderal ir kitų stimuliatorių pakaitalą dėmesio trūkumo gydymui. L-teanino poveikis yra koncentracija ir psichinis pagerėjimas, o tai yra ADHD gydymo tikslas. Priede nėra daug stimuliantų šalutinio poveikio. ADHD klinikinio veiksmingumo tyrimų neatlikta. Taip pat nėra informacijos apie tai, kaip Adderal ir l-teaninas gali sąveikauti, taip pat negali būti kofeino ir l-teanino.

L-theanine ir alkoholis

Kartu su alkoholiu 1-teanino priedas sumažina kepenų fermentų aktyvumą po alkoholio vartojimo. Manoma, kad L-teaninas apsaugo nuo alkoholio sukeltų laisvųjų radikalų susidarymo ir yra veiksmingas nuo ilgalaikio kepenų pažeidimo, kuris dažnai pasitaiko dideliu alkoholio vartojimu. Papildomas interaktyvus L-teanino ir alkoholio poveikis sumažina toleravimą alkoholiui. Gėrimai praneša, kad reikia mažiau gėrimų, kad įpratintų būsenos apsvaigimą. Daugelis žmonių taip pat praneša apie mažesnio paguodos jausmą po sunkios gėrimo nakties. Galima įsivaizduoti, kad aminorūgštis moduliuoja stimuliuojančio stimuliuojančio poveikio efektą, tuo pačiu metu sinergiškai didinant individo gebėjimą susitelkti dėmesį.

L-teaninas ir 5-HTP

Neuromediatoriaus prekursoriaus serotoninas, 5-HTP arba 5-hidroksitriptofanas yra atskira papildo arba gali būti derinama su kitais papildais, įskaitant l-teaniną. Šie priedai papildo GABA lygį smegenyse. Manoma, kad padidėjęs GABA kiekis sukelia subjektyvų jausmą sumažėjusį stresą ir padidėjusią atsipalaidavimą.

L-theanine on …

L-Theanine dėl baimės

Formalūs moksliniai tyrimai labai vertino L-teanino veiksmingumą žmonėms, sergantiems šizofrenija ir nerimo. Šie rezultatai buvo labai perspektyvūs, tačiau jie negalėjo būti taikomi visiems gyventojams. Kitas tyrimas, kuriame įvertinamas ryšys tarp l-teanino ir nerimo, ištyrė fiziologines ir psichologines streso reakcijas prieš ir po papildymo. L-teaninas turėjo nedideles nerimo sutrikimų savybes.

L-theanine nakties miegui

Nors l-teaninas veikia be demencijos, jis turi ramybės efektą, todėl lengviau miegoti. Tačiau dauguma mokslinių tyrimų, įvertinančių l-teanino poveikį miego metu, parodė, kad žmonėms nebuvo lengviau miegoti greičiau arba ilgiau miegoti. Tyrimai buvo atliekami tipiškais 200 mg ar mažesnėmis dozėmis. Jei reikia didesnių dozių, reikia papildomų tyrimų, siekiant išsiaiškinti, ar papildas yra veiksmingesnis užpildymo atveju.

L-teaninas nervų skausmui

Nėra jokių mokslinių tyrimų, skirtų įvertinti L-teanino poveikį nervų skausmui, dar vadinamą neuropatiniu skausmu. Vienas tyrimas įvertino kitos žaliosios arbatos ingrediento, epigallokatechin gallato (EGCG) poveikį žiurkių cukrinio diabeto nervų skausmui, ir padarė išvadą, kad preparatas buvo veiksmingas, bet neatsižvelgė į galimą l-teanino poveikį. Yra anekdotai pranešimų apie veiksmingą L-teanino vartojimą po herpine neuralgija, nervų skausmo formą, kuri gali atsirasti po herpeso sprogimo, tačiau oficialių tyrimų neatlikta.

L-teaninas depresijai

Tik vienas oficialus tyrimas buvo atliktas su žmonėmis, kurie įvertino L-teanino poveikį depresiniams simptomams. Šie tyrėjai nustatė, kad aštuonios gydymo L-teaninu savaites reikšmingai sumažinta keletas depresinių simptomų, įskaitant miego sutrikimus, pažinimo sutrikimus ir bendrą depresiją, išmatuotą standartizuotomis skalėmis. L-teaninas teigiamai veikia keletą neurotransmiterių, kurie vaidina depresiją. Kai kurie tyrimai žiurkėmis parodė, kad aminorūgštys didina serotonino gamybą, o kiti rodo, kad jis mažėja, tačiau serotoninas nėra vienintelis neurotransmiteris, susijęs su žmogaus nuotaika.

L-traukinys, skirtas pagirti

Karakonas yra sudėtingas reiškinys, kuris dažnai lydi intensyvų alkoholio vartojimo epizodą. Yra keletas fizinių veiksnių, kurie sukelia nepatogumų pagirti, įskaitant dehidrataciją ir alkoholio skilimo produkto, alkoholio dehidrogenazės, buvimą kraujyje. Papildomas veiksnys yra GABA neuromediatoriaus išsekimas po intensyvaus alkoholio vartojimo. L-teaninas padidina GABA lygį smegenyse, taip pagerindamas kai kuriuos nepatogius pojūčius.

L-teaninas vs …

L-teaninas ir GABA

Rekomenduoti  Turbo Max Blue baigti 2018 m. Analizę, apžvalgas + forumus, kainą, naudojimą, sintaksę, allegorą; kur nusipirkti?

Kadangi GABA molekulė yra per didelė, kad galėtų kirsti smegenų ląstelių smegenų barjerą, GABA vartojimas nesusijęs su padidėjusiu neuromediatorių kiekiu smegenyse. Norint pasiekti aukštesnį GABA lygį, daug efektyviau vartoti priedus, kurie netiesiogiai jį didina.

L-teanino ekstraktas iš žaliosios arbatos

L-teaninas yra atskira žaliojo arbatos ekstrakto sudedamoji dalis. Jei norite vartoti gryną l-teaniną, atminkite, kad žaliosios arbatos ekstrakte yra kitų ingredientų, įskaitant epigalokatechino galatą, katechiną ir kofeiną.

L-theanine ir Xanax

“Alaprazolamas”, “Xanax” prekės ženklas, buvo prieinamas nuo 1981 m. Jis yra trumpalaikis ir gana priklausomas, kai naudojamas ilgą laiką. Kaip ir L-teaninas, jis taip pat veikia GABA mechanizmą smegenyse.

L-teaninas ir L-glutaminas

Glutaminas daugiausia parduodamas kaip svorio ir raumenų formavimo pagalba. Tai taip pat parodoma kaip pagalba virškinimo sutrikimams, įskaitant opinį kolitą ir dirgliosios žarnos sindromą. Tyrime glutaminas buvo naudojamas tik kaip kontrolinė medžiaga, tiesiogiai su l-teaninu. Glutaminas neturėjo antihipertenzinio poveikio žiurkėms, kaip parodė l-teaninas.

L-teaninas ir ožkos šaknis (valerijonas)

Mokslinėje literatūroje ozos šaknies veiksmingumas miego indukcijoje išlieka prieštaringas. Peržiūrėtas straipsnis, paskelbtas 2006 m., Pažymi, kad iki šiol atlikti tyrimai buvo metodologiškai trūkūs ir nepakankami, kad būtų galima padaryti galutines išvadas. “Valerian” yra populiarus poilsio ir užkandžių priedas.

L-Teaninas ir Suntaninas

S untanina yra firminis pavadinimas, gautas iš l-teanino. Gamintojas jį apibūdina kaip “švaresnę, labiau koncentruotą formą”. Atsiliepimai apie brangesnes l-teanino papildas yra panašios į suntanino. L-teaninas padidina GABA lygį smegenyse, taip pagerindamas kai kuriuos nemalonius pagirios simptomus.

Sąveika ir kontraindikacijos L-theanin vartojimui

GABA ir valerijonai sustiprina sintezinį l-teanino poveikį, todėl intensyvesnis poveikis. L-teanino ir kofeino sąveika aptariama aukščiau. Susituokę, abu jie mums mieguisti ir mieguisti be apatijos. L-teaninas pasižymi antihipertenzinėmis savybėmis gyvūnams, tačiau tai nebuvo patvirtinta žmonėms.Toks poveikis nėra, jei aukštas kraujospūdis anksčiau nebuvo nustatytas.Tačiau būtų draudžiama sumaišyti l-teaniną su kraujospūdžio vaistais, nes kraujospūdis gali būti pavojingai mažas. Vieno asmens tyrimas parodė, kad geriant didelius žaliosios arbatos kiekius sumažėja varfarino praskiedimo veiksmingumas. Jokia kita l-teanino sąveika su jokiu vaistu nebuvo nustatyta.

Svorio netekimas su l-teaninu

Daugelyje tyrimų, kuriuose vertinamas įvairių medžiagų poveikis svorio netekimui, taip pat yra kitų žaliojo arbatos ekstrakto sudedamųjų dalių, todėl sunku įvertinti L-teanino poveikį svorio netekimui. Apetito praradimas atsiranda dėl didesnių dozių l-teanino, todėl natūralu manyti, kad jūs sumažinsite svorį. L-theanine suteikia žalią arbatą umami arba aštrų skonį, dėl ko atsiranda sotumo jausmas, kuris taip pat gali būti naudingas svorio mažinimo planuose. Kai kurie žmonės kenčia nuo streso persivalgymo. Nurijus L-teanino priedą, kad sumažintų streso reakciją ir skatintų atsipalaidavimą be nuobodulio, gali sumažėti stresas, susijęs su perdozavimu.

Privalumai naudojant l-theanine

Gebėjimas naudoti platų L-teanino dozių spektrą, nebijant perdozavimo, yra didelis privalumas. Terapinis L-teanino vartojimas, siekiant palengvinti nerimą be demencijos, taip pat yra reikšminga nauda.

Šalutinis l-theanin vartojimo poveikis

Šalutinis l-theanin poveikis yra retas. Tai apima pykinimą, galvos skausmą, galvos svaigimą ir apetito praradimą. Šie l-teanino šalutiniai poveikiai dažnai pasitaiko tik didesnėmis dozėmis.

L-theanine – santrauka

Apibendrinant, L-theanine yra nepakeičiama aminorūgštis, turinti daugelio terapinių savybių ir minimalaus šalutinio poveikio. Jis gali stimuliuoti alfa smegenų bangų susidarymą, sukelia ramios budrumo būseną, nepakenkiant dėmesiui. Priedas gali užkirsti kelią Alzheimerio liga ar atidėti jos atsiradimą; yra įrodymų, kad žmonės, kurie jau pradėjo pažemiai silpninti, patyrė tam tikrą patobulinimą, kai pradėjo vartoti lteaniną. L-teaninas yra parama geriamiesiems, norintiems išvengti neigiamo alkoholio poveikio. Parodyta, kad L-teaninas apsaugo nuo pagirios ir kepenų pažeidimų.

Nors nėra li-teanino mieguistumą sukeliančių savybių įrodymų, jo sugebėjimas sumažinti stresą tampa naudingas poilsiui dienos metu.L-teanino, kaip nerimo ir depresijos gydymas, tyrimas yra preliminarus, tačiau perspektyvus. Vartotojų parašyta L-teanino apžvalga iš esmės yra teigiama ir visada nurodoma ramus koncentracijos poveikis ir būdas, kaip priedas stimuliuojamas, pašalina nepatogumų jausmą, kurį sukelia geriant gėrimus, kurių sudėtyje yra kofeino.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 371 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*