C & D; Waterproof Membrane Spray; dabartinė ataskaita 2018, forumo apžvalgos, kaina, kaip tai veikia, kur įsigyti , kaina?

[Total: 0    Average: 0/5]

Tinkama batų priežiūra nėra sudėtinga. Galima sakyti, kad dabartinėje ataskaitoje 2018 m. Yra taikomi tie patys principai, kurie taikomi žmogaus odos priežiūrai. Todėl aukštos kokybės avalynę dažnai vadina avalynės kosmetika. Mes plauname veidus, juos išdžiovinkite, tada naudokite maitinamąjį grietinėlę ir, galiausiai, kosmetiką, kuri apsaugo mus nuo žalingo poveikio.Panašiai avalynė valoma trimis etapais. Taikyti odos priežiūros kremą, tinkantį odos tipui. Įmirkimas, apsaugantis batus nuo nešvarumų, dulkių ir drėgmės. Pirmasis valymas. Paimkite pirmąjį žingsnį – pašalinkite vadinamąją grubią dulkes ir nešvarumus.Šepetys geriausiai tinka šiam tikslui. Kiekvienam avalynės tipui naudojamas tinkamas šepetys (sklandžiai švelni odinė, tekstilinė ar sintetinė oda). Ypatingą dėmesį reikia skirti minkštai veliūro ar nubuko ir veliūrinio odos priežiūrai. Geriausia naudoti šią odą specialiu guminiu šepečiu. Niekada neplaukite drėgnų batų, įsitikinkite, kad jie visiškai sausi. Jei jūsų batai turi dėmių, naudokite specialią gumą. Net nuolatines dėmeles galima lengvai ir lengvai valyti. Jei šepetėlis ar guma vis dar nevaldo batų, naudokite specialius ploviklius. “Solitaire” siūlo “Combi Schaum” valymo putą, skirtą švelniam avalynės valymui ir valymui, remiantis citrinos aliejumi intensyviam valymui.Priežiūra padeda odai išlikti elastinga, minkšta ir atrodanti.

C & D speciali kaina -50%

Tai taikoma ne tik odai. Šiuolaikinės sintetinės medžiagos, naudojamos avalynės reikmėms, taip pat svarbu užtikrinti, kad pluošto struktūra išliktų nepakitusi ir prarastų savo medžiagų savybes. Laikui bėgant visos medžiagos išdžiūvo, oda praranda savo elastingumą, sukuria įtrūkimus, raukšles, oda praranda natūralų blizgesį. Norėdami to išvengti, viršuje reikia naudoti tinkamus maistinių medžiagų kremus arba skystus produktus.Galiausiai, sklandžiai odai yra poliruoti audiniu ir puodeliu, o veliūrą apibarstyti dantų šepetėliu. Įmirkymas apsaugo batus nuo UV spindulių, purvo, dulkių ir drėgmės. Solitaire impregnantai ne tik lieka ant medžiagos paviršiaus, bet ir perneša medžiagą.Tai suteikia vadinamąją “lotoso gėlę”. Vandens lašeliai veikia be medžiagos sustojimo, dulkės ir nešvarumai išlieka ir, kaip dažnai būna bėgant vaikščiojant batai, batai, kurie liečiasi vienas su kitu ir batai lieka juodžiasi, todėl daug lengviau išvalyti, ar batai buvo anksčiau apdorotas prieš impregnavimą.

Čia yra keletas bendrų principų, kurie padeda išlaikyti jūsų avalynę šiltu ir ilgesnį laiką: oda gali sugerti drėgmę.Moist oda gali deformuoti batus. Įsitikinkite, kad batai visada gerai išdžiovinti.Jokiu būdu negalėtumėte savo batų pritvirtinti prie radiatoriaus ar šilumos šaltinio – tai gali sukelti odos įtrūkimą, taip pat kaip jūs turite pailsėti. Negalima dėvėti tos pačios poros kasdien. Idealiu atveju, batai turėtų “poilsio” 24 valandas. Per šį laiką odos sugeria drėgmė išgarina.aukščiau minėta C & D. Aikštė

C & D – Waterproof Membrane Spray – kaip tai veikia, kaip tai veikia?

Tai ne tik prailgina batų gyvenimą, bet ir užkerta kelią jūsų batų “drėgnam” drėgnam klimatui, kuris padeda formuotis pelėms ir kitoms infekcijoms.Rodiklis, kad per daug dažnai būna viena ir ta pačia pora, yra prigludusio nugaros skaitymo spalvos pokytis. Jei tamsa – atėjo laikas suteikti savo batus “ramiam laikui”, nėra laiko atsikratyti sukauptos drėgmės. Jei įmanoma, naudokite “C & D” – “Waterproof Membrane Spray” batų dirželį, nes jis veikia.Šiam tikslui dažnai naudojama laikraštinis popierius neturi tinkamos batų formos ir deformuoja batų dažnį. Be to, laikraščiuose yra kenksmingų efektyvumo dažų, kurie gali sukelti jautrių žmonių alergines reakcijas. Naudokitės savo avalyne specialiu dezodorantu. Jie turi antibakterinį poveikį ir batai yra maloniai skanūs. Jei naudosite savo avalynę, atlaisvinkite juostelius ar sagtis, kad batai nebūtų bereikalingai ištempti.Nenuvertinkite impregnavimo. Įstatykite odos ir zomšos batus arba odą. Kaip bet kuri oda turi kitokio tipo grietinėlę, bet kokia batų medžiaga reikalauja specialios impregnacijos šiai batų medžiagai. Naujiems arba niekada neapdorotiems batams, ant audinio arba ant guminio šepetėlio (zomšos) prieš išvažiuojant išvalykite paviršių taip, kad jis veiktų bent trimis sluoksniais.

C & D speciali kaina -50%

Tada tiesiog du kartus per mėnesį padėkite vieną dangtelį. Odos tik kremai: batų formavimas yra naudingas tik odiniams batams. Jei nesate tikri, kokia medžiaga yra jūsų batai, pamiršk apie kremą ir norėtumėte naudoti specialią impregnaciją – kremas gali neatšaukiamai pasitraukti iš savo batų, o skundas nepadės.Indulone skirta šiukšlių dėžei. Nedelsiant įmirkite odinius batus ir nuplaukite batų kremu. Bet būtinai gaukite specialų kremą ir neklausykite patarimų, kad “senų” senelių indulgencijos yra pakankamos; juose yra vandens ir batų paviršius yra kenksmingas.Pusgaminiai batai atrodo gerai, bet visi jiems nepatenkinti, nes jie yra blogai išvalyti, ypač sausas puras, bet kai žinote, kaip tai padaryti, tai yra žaislas. Pirmiausia naudokite guminį šepetį ir išvalykite nuo purvo likusias dėmeles su muiluotu vandeniu slopintu skudurėliu. Tai geriau pasiekti mažiau vandens ir daugiau putų.Nors visi yra viliojantieji, nes jie yra greiti, batai sunaikina tiesioginę šilumą, kai juos naudojate. Niekada neleiskite jiems šilti ugnimi ar net krosnyje; batų paviršius bus įtrūkęs ir subraižytas. Jei turite šlapius batus, laikykite juos laikraštyje.

Jie pašalina drėgmę ir nekenkia jiems. Rudens ir žiemos oras mums visą dieną uždaro batą, kur kyla mūsų kojos, ir tada jie pasiekia kažkur tarpusavyje, kaip naudotis žmonėmis, o tai gali baigtis fiasko.Štai kodėl, perkant impregnavimą, nepamirškite net antibakterinio purškalo, kurį purškiate ant batų du kartus per savaitę. Jei purškimas nepadeda atsikratyti kvapo, išbandykite “moterų patarimą” ir į kiekvieną butelį įpilkite valgomąją soda.Batai nebus smūgis, bet kvapas praryja. Akytasis vanduo turi panašų poveikį.Aukšta estetika, bet daugiausia funkciniai reikalavimai yra ant batų. Svarbūs kriterijai yra atsparumas vandeniui, atsparumas nešvarumams, druskos suspensija, aliejus ir kt.aukščiau minėta C & D. Aikštė

C & D – Waterproof Membrane Spray forumo apžvalgos ir rezultatai!


“Nanobal” nanotechnologijos “Nanotechnologijos” odos ir tekstilės impregnavimas suteikia beveik visas šias savybes, kurios turi puikių rezultatų ir ilgalaikį efektyvumą iki dvejų metų.Skirtingai nuo dažniausiai naudojamų C & D – Waterproof Membrane Spray – naudojamos sodrumo nuomonės dėl PTFE arba silikono impregnavimo nanotechnologijos sustabdo kvėpuojančią ir drėkinamąją avalynės priežiūrą – kojos bateliui kvėpuoja prakaitą.Nanotechnologijos produktai veikia pagal lotoso efektą. Nusidėvėjęs skystų ir nešvarumų atsparių nanodalelių sluoksnis nusėda ant batų paviršiaus. Lietaus metu ant apdoroto bato nutekamas vanduo. Tai kartu su nešvarumu gravitaciniu būdu sugeria rutulius ir nuotekas iš paviršiaus – turi savaiminio valymo C & D funkciją – Waterproof Membrane Spray forumą.
Nano dalelė apsaugo medžiagą nuo druskos ir cheminių preparatų iki pH 13.
Avalynės impregnavimas sukuria puikią apsaugą nuo lietaus, purvo ir kitų teršalų, tokių kaip aliejus, suodžiai ar maistas. – kečupas, ledai, kramtomoji guma ir kt.
Batų impregnavimo efektas. Įmirkimas suteikia C & D purškimo grįžtamąjį ryšį, kad skystis neturi dėmių purvo – užgęsta nuo batų paviršiaus ir kieto nešvarumo, tvirtai laikosi paviršiaus ir gali būti lengvai pašalintas.

C & D speciali kaina -50%

Žiemą ji apsaugo batus net nuo tirpstančios druskos tirpstančio sniego. Hidroizoliacijos poveikis puikiai tinka zizguoliams. Ši inovatyvi technologija yra unikali statybos pramonėje, kurioje darbo batai yra sunaikinami skiediniu, betonu ar aliejumi.Apdorota avalynė turi būti atspari taršai taip, kad, pavyzdžiui, sausąjį betoną būtų galima lengvai nuimti paprasčiausiai beldžiant batus.Įmirkimas žymiai pailgins jūsų avalynę ir sumažins išlaidas.Plati paskirtis yra avalynės impregnavimas vasaros ir žiemos slinkimo ir medžioklės metu, kai ji neleidžia drėkinti batų šlapiojoje aplinkoje arba 2018 m. Šlapio sniego eigos ataskaitoje. Vyresniuose goretex arba lynų batus nano impregnavimo atsparumas vandeniui gali būti atkurtas paprasčiausiai sustabdydama efektą, tuo pačiu išlaikydama įkrovos apžvalgas. Nanotechnologijos forumo impregnavimas tinka kasdieniams žiemos ir vasaros batams, lauko batams ir kt.

Nano impregnavimas Nanobala yra skirtas natūraliai odai – lygi ir žemai (zomšinė) ir tekstilės medžiagoms. Po to, kai naudojami purškiantys degtys, šis sluoksnis yra su sveikata susijusios nuomonės forume.Jame nėra vaškų, silikonų ar akrilo sudėtinių dalių. Netinka batams, pagamintiems iš kvėpuojančių medžiagų – odos dirbtiniu būdu arba lakuotos odos.Informacija apie tai, kad šlapio bato negalima džiovinti šalia šildytuvo, jūs jau žinote. Be to, būtina apsaugoti batus nuo cheminių poveikių ir “General rozmáčením” (prisiminti sūdytus kelius žiemą), taip pat galite nusipirkti batus su membrana, kad drėgmė nepatektų į bato vidų. Ir kiekviena medžiaga, tokia kaip batai su šia technologija, nusipelno tinkamo apdorojimo, impregnuotų komentarų.aukščiau minėta C & D. Aikštė

C & D – Waterproof Membrane Spray kaina, kur nusipirkti ?

Visada pasirinkite tinkamą impregnavimą. Visuomet pritaikykite impregnavimą pagal batų dizainą ir medžiagą. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurios apsaugos priemonės gali pakeisti batų spalvą ir išvaizdą. Dauguma jų yra matomi odoje, kuri yra natūrali medžiaga, kurioje jūs perkate. Įkūrus batų, dažnai jis keičia spalvą keliais atspalviais. Savo ruožtu, naudojant vandeniui atsparią impregnaciją ant membraninių batų, padidės atsparumas purvui ir optimali izoliavimo funkcija.Įvairios medžiagos, skirtingos procedūros. Batai iš sklandaus C & D odos – Waterproof Membrane Spray kaina. Valykite tinkamu teptuku ar audiniu. Sausas ir maitinamas kremu. Venkite naudoti savaiminio tepimo preparatų. Plaukų sluoksnis – veliūrinis ir pilkšvas. Išvalykite batus krepinio šepetėlio ar specialios gumos. Naudokite purškiamą impregnaciją, niekada kremą!Tekstilinė avalynė. Valykite šepetį. Jei medžiaga leidžia, galite turėti drėgną skudurėlį. Įmirkykite tekstilės purškimu. Odiniai batai. Nuvalykite audiniu ir muilo tirpalu. Po džiovinimo pritaikykite bagažinę arba siurblį. Grietinėlės spalva turi atitikti batų viršuje arba naudoti neutralų kremą. Pusgaminiai avalynės gaminiai. Nenaudokite vandens, visada išvalykite batus sausai, pageidautina šepetėliu. Nuvalykite tepalus ir riebalų dėmes tinkamu dėmių valikliu (užuominomis ir gumbais). Visada pasirinkite tinkamą darbo vietą. Pasirinkite tinkamą avalynę savo prekės ženklams ir technologijoms.Rudens sezonas atneša dažnus lietus, šlapias ir ryto šaltis.

Atminkite, kad reikia ne tik atsargiai gydyti odą, bet ir batus. Mes žinome, kaip rūpintis savo batais ir įvairiomis medžiagomis. Šaltuoju ir lietingu sezono allegoru mes stengiamės išlaikyti savo kojas šiltu. Tačiau avalynė, apsauganti mūsų kojas, reikalauja griežtos atsargumo, kad galėtume ir toliau mėgautis savo išvaizda džiaugsmingai ir toliau mėgautis. Perskaitykite keletą patarimų, sekite jas ir sužinokite, kaip patogu jūsų avalynė.Oda, zomšiniai arba tekstilės batai nėra atsparūs vandeniui ir drėgmei. Dažnai pasikartojantys patarimai dėl impregnavimo poreikio vis dar galioja. Jūs nepateksite vėjui ar lietui, bet jūs galite šiek tiek sumažinti jų poveikį savo bateliai. Nesvarbu, ar nuo praeitos žiemos ar iš naujo įkloto paimkite aušintuvą iš bagažinės priekio, kuris imamas tiesiai iš lentynos, įsitikinkite, kad jį įmirkėte, kol pirmą kartą išeinate iš durų.Pasirinkite impregnuojantį gaminį, kuris specialiai sukurtas avalynės medžiagai. Purškimo apsaugai yra paprasčiausias būdas juos naudoti už prieinamą kainą. Išpurškite batus maždaug 20 centimetrų ceneo, palikite juos išdžiūvę ir pakartokite. Pakanka dviejų sluoksnių. Tačiau, jei produktas išlieka ir dirba, trečiasis sluoksnis nieko nesugadins. Gerai prižiūrimi batai atrodo geriau ir ilgiau, taip pat patvaresni ne tik nuo vandens, bet ir nuo purvo ir druskos kainos. Žiema, paprastai naudojama žiemą, trikdo avalynės medžiagos struktūrą, sukelia dėmių ar patinimą. Kai grįšite namo, gerai išvalykite išspausdintus batus.Nors reguliariai rūpinosi savo batais, ypač lietingu oru, jūs turėtumėte dažnai pasisukti ir nevalgyti to paties modelio kasdien.

C & D speciali kaina -50%

Drėgnoms arba net šlapias šlepetes turi būti sausas ir vėdinamas su nuimamu įdėklu. Neleiskite batams tiesiogiai liestis su šilumos šaltiniais, kitaip medžiaga blogės ir gali sulūžti. Leisk jiems laisvai išdžiūti.Tai įrodyta apgauti, kad jūsų batai būtų suaktyvinami laikraščiais, kurie greitai sugertų vandenį ir išlaikytų jūsų batų formą. Vaikščiojimas netinkamais batais perkrauna jūsų įklotą ir etiketę ir išvalo batus.Jūsų sveikata taip pat jums neduoda. Dėvėkite drėgną variklį ir mėgaukitės šaltą.Šaltuose ir lietinguose sezonuose mes stengiamės palaikyti kojų šilumą. Tačiau avalynė, apsauganti mūsų kojas, reikalauja griežtos atsargumo, kad galėtume ir toliau mėgautis savo išvaizda džiaugsmingai ir toliau mėgautis. Perskaitykite keletą patarimų, sekite jas ir sužinokite, kaip patogu jūsų avalynė.aukščiau minėta C & D. Aikštė

C & D – Waterproof Membrane Spray – Lenkija, gamintojas


Įmirkykite, impregnuokite ir vėl įmirkite. Odos, zomšinės ar tekstilės batai nėra atsparūs vandeniui ir drėgmei. Dažnai pasikartojantys patarimai dėl impregnavimo poreikio vis dar galioja. Jūs nepateksite vėjui ar lietui, bet jūs galite šiek tiek sumažinti jų poveikį savo bateliai.Nesvarbu, ar nuo praeitos žiemos ar iš naujo įkloto paimkite aušintuvą iš bagažinės priekio, kuris imamas tiesiai iš lentynos, įsitikinkite, kad jį įmirkėte, kol pirmą kartą išeinate iš durų. Pasirinkite impregnuojantį gaminį, kuris specialiai sukurtas avalynės medžiagai.Purškimo apsaugai yra paprasčiausias būdas juos naudoti už prieinamą kainą. Išpurškite batus apie 20 centimetrų, palikite dabartinę 2018 m. Ataskaitą išdžiūvę ir pakartokite programą. Pakanka dviejų sluoksnių. Tačiau, jei produktas išlieka ir dirba, trečiasis sluoksnis nieko nesugadins. Gerai prižiūrimi batai atrodys geriau ir ilgiau, taip pat patvaresni ne tik prieš vandenį, bet ir nuo purvo bei druskos. Žiebtuv ÷ je gamintojas dažniausiai naudojamas klijais trukdo avalyn ÷ s medžiagos konstrukcijai, sukelia dėmių ar patinimą. Kai grįšite namo, gerai išvalykite išspausdintus batus.
Kaip išdžiūti batus.

Nors reguliariai rūpinatės savo avalyne, ypač lietingu oru, dažnai turėtumėte pasisukti ir nešioti šios Lenkijos modelio kasdien.Drėgnoms arba net šlapias šlepetes turi būti sausas ir vėdinamas su nuimamu įdėklu.Nenaudokite Lenkijos tiesiai šalia šilumos šaltinių, kitaip medžiaga pablogės ir gali sulūžti. Leisk jiems laisvai išdžiūti.Tai įrodyta apgauti, kad jūsų batai būtų suaktyvinami laikraščiais, kurie greitai sugertų vandenį ir išlaikytų jūsų batų formą. Vaikščiojimas netinkamais batais perkrauna jūsų įklotą ir etiketę ir išvalo batus. Jūsų sveikata taip pat jums neduoda. Dėvėkite drėgną variklį ir mėgaukitės šaltą. Viskas ko jums reikia – nusipirkti batus. Po maždaug pėsčiųjų dienų batai turėtų būti 12 valandų.

Net po trumpo saulės pėsčiųjų bagažinės viduje yra sudrėkinta. Galite manyti, kad negalėsite pakelti kojų, bet jei turite visą batų dieną, niekuo neturėtumėte jokių iliuzijų apie jūsų galūnes.Kvapą galima išvengti naudojant antibakterinį batų gaivikliu purškimo arba specialių butelių pavidalu. Nesvarbu, ar jūs ją naudojate, ar ne, jūsų batai visada grįžta namo, kai grįšite namo.Kad išsaugotumėte savo batų formą, mes nenaudojame anksčiau praeityje atliktų tikslų ir laikiklių, kurie išliko šiuolaikinėje batų dalyje. Jūsų batų gyvenimo ciklas yra kitoks ir priklauso nuo jūsų priežiūros. Ankstyvas dėvėtų kojų ir padų pakeitimas gali neleisti apgadinti kitų avalynės dalių. Jūsų mėgstamiausias batus gali naudoti gamintojas.aukščiau minėta C & D. Aikštė

C & D speciali kaina -50%

About Taņa Krance Taņa 371 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*