Aqua Disiac – Kvepalai su feromonais, nuomonės, komentarai, kaina, kur pirkti,

[Total: 0    Average: 0/5]

“, nes dešimt mergaičių statistika devyni vaikinai.” – taip dainavo garsus filmas “merginos” herojė. Nuo filmo išleidimo dėl plataus ekrano, situacija pasikeitė nedaug. Moterys praleidžia dešimtis tūkstančių dolerių grožio salonams ir kosmetikos ir parfumerijos departamentai pritraukti “į vieną” žvilgsnį ir rasti meilę ir šeimos laimę, bet kokia kaina.

Tačiau daugelis vyrų kenčia nuo dėmesio trūkumo iš priešingos lyties ir nori išgirsti teigiamų atsiliepimų. Darbuotojai kvepalai įmonių teigia, kad spręsti šias problemas tiesiog naudoti kvepalai su feromonais, tokių kaip Aqua Disiac, ir problema dings. Bet ar tikrai? Pabandykite suprasti, kodėl, perskaitykite instrukcijas ir nuomones, žinau kainą už butelį.

suvokimas kvapas yra vienas iš pagrindinių žmogaus instinktų

Tai tam tikri aromatai įtakoti elgesį, žinojau seniai. Garsusis knyga pagal vokiečių rašytojo Patrick Süskind “Kvepalai”, išleistas 1985 metais, akivaizdžiai demonstruoja, kaip kvapas gali sukelti neapykantą, pagiežą, alsuoja romantizmo meilės, ar nevaldomo geismo. Ilgą laiką tai buvo laikoma tik pagal dramaturgo fantazija ir tik 1990-ųjų pabaigoje – 2000 metų pradžioje-ųjų medicinos žurnaluose paskelbė apie biologiškai aktyvių medžiagų, o jų struktūra yra panašus į hormonų, kurie pritraukia priešingą lytį. Šie junginiai yra vadinami “feromonai” arba “atraktantai”.

hormonų-kaip kvapioji junginių buvimas, be abejo, pasirodė iš pasaulio vabzdžių ir žinduolių atstovai. Tačiau mokslininkai vis dar ginčijasi, ekstraktai ir interpretuoja tokių lakių medžiagų. Norėdami patvirtinti teoriją surengė paprastą apklausą. Pasikeitimais smegenyse po inhaliacijos bet kurios iš junginių buvo įrašytų naudojant specialius įrenginius. Eksperimentas parodė, kad į pripažinimą ir analizės kvapo dalyvauja ne tik nervų sistemą, atsakingą už sąmoningą reakcija sritys, bet ir limbinės sistemos, kuri veikia pasąmonę proceso. Tai padėjo paaiškinti, kodėl, jo nuomone, kai kurie iš aromatinių pastabos Rūšiuoti, kai kurie žmonės aiškiai prisimena situaciją, susijusią su juo.

Daugiau studijos leidžiama pirmą kartą nustatyti masalus, kurie yra dalis kvepalai Gyvenimas Sexy kvepalų. Ji yra skilimo produktų testosterono ir kitų lytinių hormonų, tokių kaip androstenono., Androstenol ir su ja susijusia sudėties junginio. Pažymėtina, kad eksperimento metu, moterys pirmenybę atsisėsti į kėdę gydomi šių medžiagų mišinio, o vyrai iš visų merginų nuotraukas išskirti tie, kurie buvo gydomi sintetinių feromonų. Be to, šie junginiai neturi kvapo, jų aromatas suvokiama pasąmonės lygyje, ir kvepalų sudėties kvepalai jie prideda tik jausmingumo ir erotika liesti.

Dvasios įtaką asmens libido.

Poveikis pasąmonės – tiesa ar prasimanymas

rinkimas Moterų ir vyrų aromatai Aqua Disiac pristato beveik keturių dešimčių skirtingų variantų, tiesiog kartojant populiarus kvepalų prekės ženklas. Populiariausias yra Nr 15 Lacoste aromatas. Iš įvairiausių, kiekvienas pirkėjas pasirinks vyrą ir moterį kvepalai Aqua Disiac skonį.

Rankinis (anotacija Aqua Disiac) sako, kad rafinuotas kvapas garantuoja dėmesio iš priešingos lyties, nepagaunamas ritmais feromonais sukelia seksualinį potraukį, iš santykių pradžia pasireiškia nuo flirtuoti forma, kvietimus į pasimatymą, jūs norite pasiimti mane namo. Ir pagal atsiliepimų iš kūrėjas, iš arti veiksmų hormonai kvepalų Aqua Disiac atskleidė visą, o tai dar labiau sustiprina sekso troškimą.

Bet dabar, daugelis gamintojų siūlo produktus, kuriuose yra feromonų. Kas yra “Aqua Disiac privalumas?

  • Patraukli išskirtinį paketas Juoda spalva ar atspalvis jūros bangos.
  • Atsparus Kvapas visiškai identiškos žinomų prekinių ženklų produktų.
  • Ekonomiškas, buteliukas su geležies kamuolys, suteikia vienodą riebiai mišinį ant odos kvepalų.
  • Mažas dydis butelio, jis yra dedamas į mažų moterims sankaba arba Mens piniginės.
  • Žema kaina saugiai pritvirtinti Life Sexy Wild muskuso savo kainos segmente. Aromatizuoti skystis nereikia skelbimą ir yra pagamintas iš natūralių eterinių aliejų (žr naudojimo instrukcijos Aqua Disiac), kuri garantuoja aukštą kokybę kartu su žema kaina.
  • Sandariai užsukite dangtelį, kuris leidžia ilgą laiką naudotis kvepalų.

nuolatinis dėmesys priešingos lyties, transformuoja asmenį. Pasak psichologų, sutelkti feromonus “Aqua Disiac didina savigarbą, pasitikėjimą, gerina nuotaiką, mažina depresiją, padeda jiems jaustis atsipalaidavęs. Į akis yra lengvas, būdingas tik meilės žmonės, kurie yra nuolatinis būklės seksualinį susijaudinimą.

Kvepalai turi stiprų kvapą, identiškas žinomų prekinių ženklų produktų.

Papildoma informacija

Norėdami naudoti kvepalai tik, ir tai patvirtina nuomones ir diskusijų forumuose. Esant normaliam darbo dieną jie kreipėsi į odą už ausų ir kaklo. Bet prieš pasimatymą arba šaliai turėtų užuosti ir riešo. Bet teisingiau lyties vadovas pataria naudoti Moterų Kvepalai su feromonais “Aqua Disiac Wild Musk nuo gaktikaulio odą. Tie, kurie naudojami kvepalų, sakydamas, kad kvapas yra labai tvarus ir trunka mažiausiai pusę dienos. Drabužiai malonus aromatas:

  • trunka keletą dienų.
  • Nepalieka nuosėdų.

Norėdami pirkti kvepalų sudėtį muskusas Wild Aqua Disiac bet Kosmetikos parduotuvė arba užsisakyti internetu. Neabejotinas kokybės produktų liudija tai, kad gamyba vykdoma remiantis uždarosios akcinės bendrovės “Mokslinis-gamybinio susivienijimo” Khimsintez “, Maskva. Dėl nuomonių pagrindu, kvepalai su feromonais” Aqua Disiac turi pilną panašumą su žinomi produktai iš tos pačios kolekcijos, trunka ilgai ant kūno ir drabužių ir nekeičia ilgalaikio saugojimo metu ir parduota 400 kaina … įrodymas, kad yra daugybė atsakymai dėkingas klientams.

About Taņa Krance Taņa 371 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "