Sveiki atvykę! Prisijungti Užsiregistruoti www.lesia.lt

Paieškos parametrai

Gydytojas epileptologas?

Įrašė Kelias 
Gydytojas epileptologas?
2013 06 19, 19:37
Sveiki,

Gyvenu su epilepsija 1,5 metų, po smegenų auglio operacijos. Labai iškankino priepoliai. Neurologas, kuris skiria gydymą vis nenutaiko vaistų..sad smiley Kol kas nerandu profesionalaus savo darbui atsidavusio epileptologo, kuris labai tikiuosi, man padėtų suvaldyti ligą.
Būčiau labai dėkinga, jeigu parašytumėte gero epileptologo pavardę.
Re: Gydytojas epileptologas?
2013 06 23, 09:48
Labas. Yra toks gyd. Irmantas Urbelis. Dirba Lazdinu ligonineje neurologiniame skyriuje.
Kaip pas ji patekti nelabai zinau ;/ Nebent tik su siuntimu ir gultis i ligonine EEG video monitoringui.
Tik liepos menesi jis iseina atostogu.
Bet oficialiai Lietuvoje gydytoju epileptologu nera.
Yra tik tie gydytojai kurie daugiau domisi sia lyga, daug turi tokiu pacientu.

.......viskas vistiek bus gerai......
2013 06 25, 10:24
Sveiki,

Dėkui už patarimą ir padrąsinimą!
2013 07 08, 21:09
Kauno klinikose dirbanti doc. Giedrė Jurkevičienė, kompetetinga ir atsidavusi gydytoja neurologė, epilepsija viena pagrindinių jos darbo sričių. Pati sergu epilepsija daugiau nei 20 metų, mane ši gydytoja prižiūri 8-10 metų ir esu labai patenkinta šios gydytojos darbu. Nuoširdžiai rekomenduoju smiling smiley
Sėkmės!

2013 07 09, 16:28
Dėkui Levytei už rekomendaciją!
2013 09 29, 19:46
sveiki,
aš kurį laiką gydžiausi pas vieną daktarą, bet buvau nepatenkinta jo darbu. tada per pažįstamus sužinojau apie gydytoją Giedrę Jurkevičienę. gavau jos numerį ir pasiskaimbinau jai pačiai. parinko man tinkamą gydymą ir štai jau 2 metai kai gyvenu be priepuolių. niekada nesigailėjau dėl šio sprendimo todėl ir kitiems rekomenduoju ją smiling smiley
2013 10 03, 20:24
Taip, labai svarbu kad kiekviena karta einant pas gydytoja konsultacijai, butu tik teigiamos emocijos. Kad galima butu atvirai ir nuosirdziai issakyti savo problemas....
Atsiprašome, tik užsiregistravę dalyviai gali rašyti šiame forume.

Norėdami prisijungti, spauskite čia