Sveiki atvykę! Prisijungti Užsiregistruoti www.lesia.lt

Paieškos parametrai

Gydytojas epileptologas?

Įrašė Kelias 
Gydytojas epileptologas?
2013 06 19, 19:37
Sveiki,

Gyvenu su epilepsija 1,5 metų, po smegenų auglio operacijos. Labai iškankino priepoliai. Neurologas, kuris skiria gydymą vis nenutaiko vaistų..sad smiley Kol kas nerandu profesionalaus savo darbui atsidavusio epileptologo, kuris labai tikiuosi, man padėtų suvaldyti ligą.
Būčiau labai dėkinga, jeigu parašytumėte gero epileptologo pavardę.
Re: Gydytojas epileptologas?
2013 06 25, 10:24
Sveiki,

Dėkui už patarimą ir padrąsinimą!
2013 07 08, 21:09
Kauno klinikose dirbanti doc. Giedrė Jurkevičienė, kompetetinga ir atsidavusi gydytoja neurologė, epilepsija viena pagrindinių jos darbo sričių. Pati sergu epilepsija daugiau nei 20 metų, mane ši gydytoja prižiūri 8-10 metų ir esu labai patenkinta šios gydytojos darbu. Nuoširdžiai rekomenduoju smiling smiley
Sėkmės!

2013 07 09, 16:28
Dėkui Levytei už rekomendaciją!
2013 09 29, 19:46
sveiki,
aš kurį laiką gydžiausi pas vieną daktarą, bet buvau nepatenkinta jo darbu. tada per pažįstamus sužinojau apie gydytoją Giedrę Jurkevičienę. gavau jos numerį ir pasiskaimbinau jai pačiai. parinko man tinkamą gydymą ir štai jau 2 metai kai gyvenu be priepuolių. niekada nesigailėjau dėl šio sprendimo todėl ir kitiems rekomenduoju ją smiling smiley
2016 08 10, 16:32
Sveiki,

Norėjau pasidomėti, kaip gi Jums pavyko gauti Giedrės Jurkevičienės telefono numerį? Man pakankamai skubus atvėjis, o internete nieko nepešiau...
2016 09 10, 20:07
Vadovė doc. Giedrė Jurkevičienė
Tel. (+370 37) 326747, el. p. neurologijos.klinika @ kaunoklinikos.lt
Taip pat vienas efektyviausių būdų pasiekti gydytoją Jurkevičienę paskambinti į neurologijos klinikos registratūrą ir gauti jos sesutės (vardu Audronė) kontaktinį numerį, ją pagauti ir per ją rasti gydytoją daug greičiau nei bandyti prisiskambinti pačiai gydytojai. Tiesioginius gydytojos kontaktus (pvz. mob. nr.) turi nebent tie pacientai kuriems gydytoja juos pati yra davusi.

2016 12 11, 17:58
sveiki, nerandu temos panašios ir naujos kažkaip negaliu sukurt smiling smiley
tai rašau čia..ar jau susidūrėt su pasikeitusia vaistų kompensavimo tvarka? jau beveik metus geriu Levetiracetam (Keppra 1000 mg)..taigi gydytoja išrašė vaistų 3 mėn. ir susimokėjau nei daug nei mažai 128 eur..juokinga, jei nebūtų graudu..buvo pasirinkimas imt pigesnį Dretaceną, bet neoriginalas čia..bet jis tris kartus pigesnis variantas...
2016 12 26, 12:37
Sveiki,
susidūriau su Keppros (500mg) kainomis tai man būtų tekę primokėti apie 150 eurų už 3mėn - prabanga.. Tačiau paėmiau Dretaceną, sumokėjau 3 kartus daugiau nei prieš tai primokėdavau už Kepprą. Kaip tik prieš kelias dienas bendravau su doc. G. Jurkevičiene tai ji sakė, kad nieko blogo kepprą pakeitus į dretaceną, nes keppros kainos šiuo metu neatitinka realybės.. Pasitikiu Jos vertinimu. Mano atveju taip, o kaip kitiems nežinau smiling smiley
2017 02 02, 13:55
Ar tikrai jums, kad vartojat Keppra, padeda? Nors sveikata nesiskundžiau, šeimos gydytoja išrašė siuntimą. Neva tai reikia pasitikrint, ar toliau vartot vaistus ar keist kitais. 2015 11 man po siuntimo į Kauno klinikas irgi buvo paskirta Keppra. Keppra rašo neurologas. Kartais negalima gauti nemokamo talono.Po pavartojimo man krito svoris. Organizmas pradėjo netoleruoti fizinio krūvio - priepuoliai ištikdavo bėgiojant stadione. Teko ekstra tvarka atstatyti vėl į Depakiną, kuris buvo Klinikų gydytojos nutrauktas. Taip sakant, po vaisto pakeitimo pasidarė visiškai blogai. Depakiną pradėjau vartoti nuo 2012 05, kurį paskyrė Vilniaus Respublikinės universitetinės ligoninės gydytojas I.Urbelis, ir jokių problemų nebuvo.
2017 02 05, 18:51
Manau kiekvienam individualiai. Mano atveju su Keppra lygiai tas pats scenarijus kaip ir su dauguma kitų vaistų - pradžioje priepuoliai žymiai sumažėjo vėliau vėl padažnėjo todėl ir prireikė operacijos kai visos įmanomos vaistų kombinacijos buvo išbandytos. Depakiną man buvo bandyta skirti prieš kokius 5 metus iki paskiriant Keppra, mano organizmas Depakino netoleravo visiškai - po vaistų poveikio nerasdavau sau vietos, būdavau kaip apsvaigus, todėl gana greit Depakinas man buvo nutrauktas. Visa tai koordinavo KMUK gydytojai. Fizinio krūvio netoleravimo taip pat nepastebėjau, nors tiesa sakant aktyvios fizinės veiklos aš sau ir neleidau kaip vieno iš trigerių, o po operacijos dar labiau saugausi. Vienintelis Keppros pašalinis poveikis man, bent jau gydytojai daro tokią prielaidą, poveikis didesnei nuotaikos kaitai.
2017 02 05, 20:33
aš depakiną vartojau labai ilgai, kol galiausiai jis man visiškai nepadėjo, tad buvo pasiūlyta Keppra/Dretacenas.. bandžiau ir tą ir aną, kažkaip lyg Keppra tiko labiau..bet kai kainų skirtumas toks, tai va ir susimąstai žmogus.ir aišku nepatogumas tas, kad šiuos vaistus tik neurologas išrašo, bet man nekilo dar bėdų su tuo, paskambini tiesiai gydytojai ir pasakai, kad vaistų reikia, ir užrašo vizitui.
Atsiprašome, tik užsiregistravę dalyviai gali rašyti šiame forume.

Norėdami prisijungti, spauskite čia